Zara 2017-2018 Kış İndirimleri

Zara 2017-2018 Kış İndirimleri
25 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 94 kez okundu.

Moda trendlerini yakından takip eden insanlar için yeni çıkan her kıyafeti satın almak son derece önemli. Ancak çoğu zaman modayı bu kadar yakından takip etmenin de maddi anlamda zorlukları yaşanmıyor da değil. Bu noktada mağazaların indirim çekleri imdada yetişiyor.

Zara, uzun yıllarda ülkemizde faaliyet gösteren bir giyim mağazası zinciri. Moda üzerine satış yapan çoğu mağaza gibi, Zara da zaman zaman müşteriler için indirim kampanyaları düzenliyor. Bu kampanyalar sayesinde fiyatları çok yüksek  olan elbise, ayakkabı, çanta gibi ürünleri makul fiyatlara almak mümkün oluyor.

Bunun dışında Zara, müşterilerinin yaptıkları alışverişler neticesinde onlara belli oranlarda hediye çekleri de vermekte. Bu hediye çeklerinin miktarları yapılan alışverişlerle orantılı olarak değişiyor. Zara kış indirimleri, Zara’nın anlaşmalı olduğu bankalar üzerinden yapılan alışverişlerde de müşterilerinin karşısına çıkıyor. Zara’nın anlaşmalı olduğu bankaların kredi kartları ile alışveriş yaptığınızda anlık olarak alışverişinizde indirim yapılıyor. Satın aldığınız ürünün fiyatına göre aldığınız indirimde artıyor ya da azalıyor.

Bu noktada ünlü giyim mağazaları adına İnternet üzerinden indirim çeki veren İnternet sitelerine de dikkat etmek çok önemli. Tamamen dolandırıcılık üzerine kurulan site altyapıları, kişileri hediye çeki vermek iddiasıyla kandırmaktalar. Bununla birlikte çeşitli alışveriş mağazalarından bir şekilde edindikleri hediye çeklerini düşük fiyatlara satan insanlarla da İnternet ortamında karşılaşmak mümkün.

Zara indirim çeki ile ilgili bir başka sıkıntı ise insanların cep telefonlarına gelen mesajlar. Bu mesajların içeriğinde, sizden gönderilen linke tıklamanız istenmekte. Eğer linke tıklarsanız sizi çok farklı bir yere ücretli olarak üye yapıyorlar ve telefon hattınızdan anında yüksek bir meblağ üyelik ücreti olarak kesiliyor. Bu şekilde cep telefonlarınıza Zara indirim çeki adı altında gelen mesajlara itibar etmemenizde fayda var.

Zara 2017-2018 kış indirimleri için mağazanın İnternet sayfasını da sıklıkla kontrol edebilirsiniz. Düzenlenen Zara indirim günlerinin dışında çeşitli ürünlerde de sürekli olarak indirimler yapılmakta. Bu indirim oranları zaman zaman yüzde 50, yüzde 60 oranlarına kadar çıkabiliyor. Takip ettiğiniz, fiyatı yüksek ürünleri indirime girmiş olarak görmeniz muhtemel.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git