Yırtık Erkek Pantolon Modelleri ve Resimleri

Yırtık Erkek Pantolon Modelleri ve Resimleri
17 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.194 kez okundu.

Özellikle kot üzerinde eskitmelerin çoğu insanı cezbettiği düşünülürse, çeşitli yerlerinde kasıtlı yırtılan yırtık pantolon modellerinin de hem erkek hem de bayanlar tarafından sıklıkla tercih edildiği görülebilir. Değişik modeller üzerine uygulanan yırtıklarda, en çok tercih edilenler ise şöyle:

Çoklu yırtıklı Pantolon Modelleri

Çoklu Yırtık Erkek Pantolon Modelleri 2016

Genellikle skinny yahut süper skinny kotlarda bacak önünü, kasıklardan başlayıp bileğe kadar uzanan enine yırtıklarla doldurulduğu bu model, kesinlikle ama kesinlikle kilolu bayanların uzak durması gereken bir modeldir. Topuklularla ve büstiyerlerle kombin edilen model ise seksi bir görünümün temel şartlarından biridir.

Diz üzerindeki yırtıklı Pantolon Modelleri

Diz üzerindeki yırtık erkek pantolon modelleri

Son zamanlarda çoğu bayanın tercih ettiği iki diz üzerinde de enine çekilmiş yırtıklarla oluşturulan modeller, eskitilmemiş yahut taşlanmamış kotlarda kullanılıyor. Modasının yavaş yavaş geçtiği düşünülen bu modelde, pantolon üzerinde başka bir yerde herhangi bir yırtık görülmüyor.

Cep ve paça üzerindeki yırtıklı Pantolon Modelleri

Cep ve paça üzerindeki yırtık pantolon erkek modelleri

Daha çok erkeklerin tercih ettiği bu modelde, tek amaç salaş bir görünüm yakalamak. Özellikle arka cep ve arka paça bölümlerinde gözlenen yırtıklar, genç erkeklerin vazgeçemediği bir detay olmuştur. Genellikle lacivert, antrasit, koyu mavi gibi kotlar üzerinde daha çok rağbet görse de açık mavi, gri renkli pantolonlarda da görülmekte.

Yeni ve sıra dışı yırtıklı Pantolon Modelleri

Yeni ve sıra dışı yırtıklar

Pantolon üzerindeki herhangi bir bölümden kesilen parça yerine daha açık yahut daha koyu renkli başka bir kotun eklenmesi gibi görünen ve yırtıkların bu parça üzerinde oluşturulduğu yırtık pantolon modelleri de son zaman modasıyla hızla yükselişe geçmiş durumda. Hem erkek hem de kadınlarda kullanılan bu model daha sıra dışı bir görünüm isteyen kişiler için birebir.

Yırtık Pantolon Modelleri Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git