Yeni Tesettür Bone Çeşitlerine Baktınız Mı?

Yeni Tesettür Bone Çeşitlerine Baktınız Mı?
10 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.221 kez okundu.

Yeni Bone Modelleri her dönemde kullanılan tesettür giyimin olmazsa olmazlarındandır.  Şal ve eşarpları bağlarken, saç tellerinizin görülmemesi ve yapılan başörtünün bozulmaması için çeşit ve renklere sahip olan bayanların kullandığı başlığa denir.

2017 Bone modellerinde kafandan geçmeli, boynu kaplayan, bağlamalı, fermuarlı gibi birçok model mevcuttur. Tercih edecek kişinin baş yapısı ve yüz yapısı bone tercihi yaparken ön planda tutulmalıdır.

Tesettürlü bayanların en çok ihtiyacı olan parçaların başında bone gelmektedir. Özellikle de başörtüsüne özen gösteren bayanlar için Bone vazgeçilmezleri arasında yer alır. Genellikle saçı tamamen kapatan türleri tercih edilir.

Fiyatları da oldukça uygun fiyatlıdır. Özellikle de başörtü ile uyumu açısından birbirine benzeyen tonlarla kombin edilirse daha hoş ve daha kapatıcı bir görüntü elde edilir.

Yeni Tesettür Boneler

Bone Çeşitleri arasında bu senenin trendi olan arkadan bağlamalı ve boynu kaplayan modellerlerdir. Boynu kaplayan modellerdeki amaç, başı kapatırken aynı zamanda boyun bölgesini de kapatmaktır. Özellikle son senelerde çıkan tesettür kıyafet modelleri fazlalaştığı için, boyun kısmını da kapatacak modeller üretilmiştir. Özellikle geçen senelerde kullanılan süslü ve eşarp yerine kullanılabilecek boneler de tercih edilen boneler arasındadır. Bonelerin yapıları yumuşak ve saçları terletmeyecek yapıda olmalıdır.  Ayrıca Bone kesimleri düzgün, oval ve ten göstermeyecek yapıya sahip olmalıdır. Bone yıkanırken makineye atılmamalı ve sadece alerji riskine karşın sabunla yıkanmalıdır.

Yeni Bone Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git