Yeni Tesettür Ayakkabı Modelleri ve Resimleri

Yeni Tesettür Ayakkabı Modelleri ve Resimleri
14 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 629 kez okundu.

Tesettür Ayakkabı Modelleri oldukça çeşitli ve her zevke hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Özellikle de spor olarak giyinen bayanlar için babetler ve düz babet sporlar çok fazla tercih edilmektedir. 2017 sezonunda ayakkabı tasarımcıları, sporun rahatlığı ve babet ayakkabıların şıklığını bir arada sunmuşlardır. Tasarımcılar bu sene de sivri burun ayakkabıları, bilekten ince topuk ayakkabıları ve son derece şık olan babet çeşitlerini ele almışlardır.

Tesettüre Uygun  Ayakkabı Modelleri arasında yine her sene yerini koruyan ve zirvede kalıplaşmış olan ince topuk platform ayakkabılar yer almaktadır. Bu sene ayakkabılarda en çok tercih edilen renk ise tozpembe, siyah ve pastel renklerdir.

Yeni Tesettür Ayakkabı Modelleri

Tesettürlü bayanlar için ayakkabı oldukça önemlidir. Çünkü küpe ve benzeri takıları fazla kullanamadıkları için Ayakkabı Modelleri ve renkleri ile kıyafet uyumunu ve başörtüsü uyumunu başarılı bir şekilde birleştirirler. Ayakkabı seçiminde en çok dikkat edilmesi gereken nokta ise rahatlığıdır. Çok beğenilen bir ayakkabı o anda ayağa gelmese bile sonra açılır diye düşünceyle alınırsa o ayakkabı ayağınızda ciddi sağlık sorunlarına neden açabilir.

Bu yüzden Tesettür Ayakkabı seçiminde şıklık kadar rahatlıkta ön planda olmalıdır. Tesettürlü bayanlar için ayakkabı seçenekleri her geçen gün daha da fazla hale gelmektedir. Tabii ayakkabınız da uyum yakalamak istiyorsanız, alacağınız Ayakkabı kıyafetiniz kadar başörtünüz ve çantanıza göre de tercih etmeniz gerekir.

Tesettüre Uygun  Ayakkabı Resimleri

Etiketler:

Yeni Tesettür Ayakkabı Modelleri ve Resimleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. ehsan azary iran dedi ki:

    20…………. cok gozal

Sayfa başına git