Yeni Sezon Kadın Çanta Modelleri

Yeni Sezon Kadın Çanta Modelleri
28 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 286 kez okundu.

Önümüzdeki kış modası için yeni sezon kadın çanta modelleri görücüye çıkmaya başladı. Özellikle büyük çantalar bu kışın modası olacak. Geçmiş dönemlerde kullanılan büyük çantalara sahipseniz bu sezon da aynı çantalarınızı kullanma şansına sahip olacaksınız. Büyük çantaların yanında nispeten daha küçük ve elde kolaylıkla taşınabilen, tamamlayıcı aksesuar özellikli çantalar da taşlı çeşitleriyle ön planda olacak.

Yeni sezon kadın çanta modelleri arasında bu kışın trendi olacakların başında portföy çantalar gelmekte. Pratik, üstten fermuarlı bir çanta olmasına karşın, sadece elde taşınabilmesi biraz taşıma zorluğu yaratıyor. Bu yüzden portföy çanta ne kadar büyük olursa olsun çok ağır eşyalar koyamıyorsunuz. Bu bakımdan dezavantajı olan bir çanta modeli. Ancak sadece aksesuar olarak kullanıldığında son derece tamamlayıcı bir göreve sahip. Pastel rengindeki portföy çanta hemen hemen tüm kıyafetlerinizi tamamlayacaktır. Bununla birlikte portföy çantanın aynı zamanda pullu ve taşlı olan modelleri de mevcut. Zevkinize ve kullanacağınız kıyafetin tarzına göre hangisini alacağınız sizin zevkinize kalmış.

Çiçek işlemeli sırt çantası, yeni sezon kadın çanta modelleri arasında. Spor kıyafetler kullanan bayanlar için son derece uygun olan çiçek işlemeli sırt çantası, büyük olması sebebiyle eşyalarınızı kolayca taşımanıza olanak sağlıyor. Sadece elinizde tutmayacağınız için yorulduğunuz zamanlarda sırtınıza da takabilmeniz çantanın bir artısı. Genellikle kot olarak üretilen bu çanta, üstten kapaklı ve kapağın üzerinde gül ya da papatya işlemesi mevcut. Çantanın alt kısmı ise sağlam olması için deri ile güçlendirilmiş. Çanta sadece mavi değil, sarı, mor ve beyaz renklerle gelmekte.

Zincir detay kol çanta, yine yeni sezon kadın çanta modelleri arasında. Diğer çantalar göre kolunuza geçirip kolaylıkla taşıyacağınız bu çantanın üzerinde bir uçtan diğer uca kalın bir zincir de aksesuar olarak eklenmiş. Zincirin sarı ve metal renginde olmasıyla üzerinizde kullanacağınız takının aynı renkte olması uyum açısından güzel olacaktır. Çantanın gizli fermuarlı bir ön gözünün de bulunması ve bu gözün, gizli bir fermuarla kapatıp açılabilmesi güzel bir özellik. Zincir detay kol çantanın çok farklı renk çeşitleri mevcut.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git