Yeni Model Prada Çanta Modelleri

Yeni Model Prada Çanta Modelleri
8 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 1.133 kez okundu.

Prada Çanta Modelleri ve Resimleri

1913 yılında Milano’da kurulmuş olan İtalyan marka Prada, özellikle çanta modelleri ile oldukça dikkat çekmekte ve yıllardır özel tasarımları ile beğeni toplamaktadır. Farklı türde çanta modelleri bulunan markanın İstanbul’un çeşitli semtlerinde özel mağazaları da bulunmaktadır.

Tasarlanan Prada çanta modelleri tek çeşitlilik üzerine değil, farklı modeller göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Portföy Prada çanta modelleri, kol Prada çanta modelleri ve omuz Prada çanta modelleri bulunan markanın pek çok farklı renge ve desen tasarımına sahip olduğu modelleri incelendiğinde görülebilmektedir.

Geçmişte ki çanta modelleri ile bugünkü çanta modelleri arasında herhangi bir kalite farkı bulunmamaktadır. Her zaman birinci sınıf işçilik ve kalite kullanarak tasarımlar yapılmıştır. Hitap ettiği kesim olarak orta tabandan daha yukarıdaki kitlelere sunulmaktadır.

Prada çanta modelleri gibi pek çok marka da ki çanta modelleri için replika ürünler 15 ile 50 TL arasında satılmaktadır. Bu tip orijinal olmayan ürünler her zaman dayanıksız ve hasar görmeye müsait ürünler olarak değerlendirilmelidir.

Prada çanta modelleri nelerdir?

Prada Çanta 2016

Klasik giyimin tamamlayıcı olduğu kadar spor giyim için de çok farklı ürünleri bulunan Prada; siyah, kahverengi ve bordo ağırlıklı olarak çalışmaktadır. Çantalarının genellikle kısa askıları bulunduğu uzun omuz askıları da bulunmaktadır. Bu şekilde çanta modellerinin işlevleri artırılmakta ve kullanıcıya daha çok hitap etmektedir. Bunun dışında tüm Prada çanta modelleri, deri yapısında üretilmektedir.

Prada çanta modelleri ile yapılabilecek kombinler nasıl olur?

Eğer diz üstünde siyah bir elbise giyilecekse Prada markasının hem omuz hem de kol askısı bulunan siyah orta boy çantaları tercih edilebilir. Bu kombin tamamen kişiyi spor şık bir görünüme kavuşturacağı gibi gündelik eşyalarının tamamını yanında taşıması için de yardımcı olmaktadır. Eğer özel bir davet kombini hazırlanacaksa daha küçük ve portföy tarzda çanta seçimleri uygun olacaktır. Tesettürlü bayanlar için de Prada çanta modelleri her zaman uyum sağlayacak tarzda üretilmiştir.

Prada çanta modellerinin ortalama fiyat aralığı nedir?

İstanbul’da bulunan mağazalarından ve satış yapılan İnternet sitelerinden toplanan kaynak bilgilere göre Prada çanta modelleri için belirlenen ortalama fiyat aralığı 1500 TL ile 7000 TL arasında değişmektedir.

Prada Çanta Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git