Yeni Gucci Ayakkabı ve Çanta Modelleri

Yeni Gucci Ayakkabı ve Çanta Modelleri
2 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.125 kez okundu.

1921 yılından bugüne kaliteli üretimde önemli bir noktaya gelmiş marka olan Gucci, İtalya’da kurulmuştur. Marka kurucusu olan Guccio Gucci, önceleri moda ve deri eşyası üzerine üretimler yaparken günümüzde pek çok parfümeri ürününü de koleksiyonuna katmayı başarmıştır. Bu anlamda en çok tercih edilen Gucci ürünlerinden, Gucci ayakkabı ve çanta modelleri; genel olarak belirli bir desen tasarımı ile sınırlı kalmamıştır. Fakat Gucci markasının kendine özel benimsediği bir amblem ve üç renkten oluşan desen tasarımı da bulunmaktadır.

Gucci ayakkabı modelleri nelerdir?

Gucci Ayakkabı Kombinleri

Genellikle daha spor tarzda ayakkabı tasarımı yapan Gucci, bayan ayakkabı kategorisinde; düz ayakkabı ve topuklu ayakkabı ayrımı yaparken, erkek ayakkabı kategorisinde daha klasik bir tarz yakalamıştır. Gömlek ve keten pantolon tarzı seven erkekler için uygun ayakkabı modelleri üreten Gucci, bu anlamda oldukça iyi bir tercihtir.

Gucci ayakkabılarının ortalama fiyat aralığı nedir?

Türkiye’de ve özellikle İstanbul’da pek çok mağazası bulunan Gucci, mağaza dışında internet ortamında da oldukça yaygın bir biçimde satılmaktadır. Pek çok sitede orijinal Gucci ayakkabılarının kolay bir şekilde bulunamaması nedeni ile orijinallik ayrımı mağaza dışındaki yerlere muhakkak uygulanmalıdır. Tüm bunlar baz alınarak bir fiyat ortalaması oluşturulduğunda Gucci ayakkabı modelleri için belirlenen fiyat aralığı 500 TL ile 2000 TL arasında olduğu görülmektedir.

Gucci çanta modelleri nelerdir?

Gucci Bayan Çanta Modelleri

Benimsenen desen tarzı ile çokça sevilen Gucci çanta modelleri, “GC” harflerinin iç içe geçirilerek oluşturulan ambleminin yanı sıra çantanın tüm yününün bu amblem ile oluşturulduğu çanta modeller mevcuttur. Ayrıca, düz renk çanta modellerinin pek tercih edilmediği ama kullanılmasından da kaçınılmadığı Gucci çanta modelleri bulunmaktadır.

Gucci çanta modellerinin ortalama fiyat aralığı nedir?

Normal markalara oranla lüks kabul edilen Gucci, ortalama fiyat aralığını oldukça yüksek tutmuştur. Gucci çanta modelleri için mağazalarda indirim kampanyalarının daha az yapıldığı da görülmektedir. İnternet ortamında, resmi satış sitelerinde yapılan indirimlerle biraz daha düşük fiyata sahip olunabilecek Gucci çanta modelleri için belirlenen ortalama fiyat aralığı 1500 TL ile 15.000 TL arasındadır.

Gucci çanta ve ayakkabıları kullanılarak ne tür kombinler yapılabilmektedir?

Günümüzde kişilerin spor ya da klasik giyim tarzı fark etmeksizin yaptığı tüm kombinleme çalışmalarına hitap eden Gucci, kendi amblemini döşeyerek oluşturduğu çanta modellerinde sadece düz renk tişört ve pantolon ihtiyacı duyulmaktadır. Eğer daha sade bir Gucci çanta ve ayakkabı modeli tercih edilmiş ise o zaman daha renkli kıyafetler kullanılabilir. Topuklu ayakkabı konusunda da oldukça iddialı modelleri olan markanın yakın zamanda herkes tarafından çokça sevilen ve beğenilen ayakkabı koleksiyonu tanıtılmıştı. Tüm Gucci ayakkabı ve çanta modelleri hakkında bilgi sahibi olmak veya fiyat araştırması yapmak için Gucci’nin resmi İnternet sitesi ziyaret edilebilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git