Yazlık Tesettür Tunikler ve Fiyatları

Yazlık Tesettür Tunikler ve Fiyatları
12 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 681 kez okundu.

Yaz aylarının gelmesi ile başlayan sıcaklar sonucu değişen kıyafet anlayışı, tesettürlü bayanlar için de geçerlidir. Tesettür tercih etmeyen bayanların askılı kol bodyler veya kısa kollu ince tişörtler tercih etmesinin yanında tesettürlü bayanların da yazlık tunik kategorisi bulunmaktadır. Kapalı bayanlar için ayrı kıyafet bölümleri sunan mağazalarda sezon değişikliğine gidildiğinde görülecektir ki, tunik kumaşları daha ince ve pantolonlar daha yazlık olur. Bu nedenle yazlık tesettür tunikler, kış mevsiminde ki gibi kombinlenmesi en kolay tesettürlü bayan giysisidir.

Tesettürlü bayanlar için yazlık tunik modelleri nelerdir?

2016 Yazlık Tesettür Tunik Fiyatları

Her mevsim sadece kumaş farklı olan tuniklerde değişmeyecek model; gömleklerdir. Bu modellerin dışında tercih edilebilecek modeller; düz penye tunikler, desenli penye tunikler, asimetrik tunikler olarak gruplandırılabilir. Tuniklerin kumaşları daha ince ve serin tutma özelliğine sahiptir. Böylece yaz aylarında terletmeyen kumaş olarak her zaman tunikler, sevilerek giyilmektedir.

Tesettürlü bayanlar için yazlık tunik modellerinin ortalama fiyat aralığı nedir?

Günümüzde hemen hemen her bayan mağazasında satışı yapılan tuniklerin, kalite ve kullanılan kumaş özelliğine göre fiyat aralığı değişmektedir. Bu değişimlerin en başında kumaşın terletip terletmediği de gelmektedir ve önemli bir ayrıntıdır. Tüm bu kriterlere göre yazlık tesettür tunikler için belirlenen ortalama fiyat aralığı; 20 TL ile 100 TL arasında değişim gösterebilmektedir.

Tesettürlü bayanlar için yazlık tunik modelleri ile yapılacak kombin önerileri nelerdir?

Öncelikle tesettürlü bayanların, tesettür tercih etmeyen bayanlara göre daha kolay kombinleme şansları olduğu belirtilmelidir. Çünkü günümüzde çok çeşitli tunikler, şal modelleri ve pantolon modelleri bulunduğundan, tamamen siyah giyinilse bile renkli bir şal ile gayet şık bir görünüme kavuşulabilir.

Tesettürlü bayanlara tunik kombinleme önerisi olarak; gündüz davetlerinde bilek boy kot pantolonun üzerine uzun bir tunik giyilmesi ve renkli bir şal ile tamamlanması önerilebilir. Bunun dışında yazlık elbise tarzı uzun tunikler de tesettürlü bayanların tercileri arasında önemli bir yerdedir. Asimetrik yazlık tunik modelleri kullanılarak hem tercih edilen pantolon tarzı hem de takılan şal rengi ve deseni ön plana çıkarılabilir. Gece davetleri için ise kesinlikle desenli yazlık tuniklerin altına beyaz pantolon kombinlemesi yapılmalıdır. İster stiletto tarzı topuklu ayakkabı giyilsin, ister babet tarzı düz bir ayakkabı tercih edilsin; oldukça şık bir görünüm yakalanacaktır. Bu kombinde şal önerisi olarak düz bir renk ve tunikte bulunan desenlerde olan bir renk tercihi kişiyi her zaman daha uyumlu göstermektedir.

Bluz- tunik tarzı iki parçadan oluşan tuniklerin kombinlenmesi için ise sadece mavi denim pantolonlar yeterli olacaktır. Tunik parçasının daha uzun olduğu, bluz parçasının ise daha kısa olduğu bu modeller genç tesettürlü bayanların sıklıkla tercih ettiği kombinleme giysilerindendir. Yazlık tesettür tunikler çok çeşitli ve uygun fiyata her yerde kolaylıkla bulunabilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git