Yarasa Ferace Modelleri

Ferace, tesettürlü bayanların vazgeçilmez kıyafetleri arasındadır. Evde günlük kullanım için olduğu kadar davetlerde de epey kullanışlıdır. Tesettürlü hanımların her zaman kullandığı feraceler özellikle yaz mevsimlerinde çok kullanışlı olur.

Yarasa ferace Modelleri de farklı tasarım ve modelleri ile bayanların en çok ilgilendikleri tasarımlar arasında gelir. Değişik kesim tarzları, yarasa kanadı gibi duran ve giyildiklerinde hoş bir görüntü oluşturan yarasa ferace modelleri bu sezonda da en çok beğenilen modellerden olacağa benziyor.

Yaz dönemlerinin en çok tercih edilen feracelerden olan yarasa modeller şık ve zarif özelliği ile kombinlerin ayrılmaz parçalarından birisidir. Özellikle ferace modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden olan çıtçıtlı feraceler, fermuarlı feraceler, kot feraceler, robalı feraceler, pileli feraceler ve uzun kollu feraceler ile birlikte yarasa
ferace modelleri de en çok tercih edilen modeller arasındadır.

Herkesin bedenine uygun olarak rahatlıkla bulabileceği yarasa kollu feraceler, herkese uygun beden ve renk seçeneği ile kolaylıkla tercih sebebi oluyor. Özellikle büyük beden elbise bulmakta zorlanan hanımlar içinde yarasa kollu modeller tercih sebebi oluyor. Bol kesim yarasa ferace modelleri içinde rahat hareket ederek şıklığınızla göz doldurabilirsiniz.

Yarasa ferace modellerinde özellikle siyah renk tercih edilmesine rağmen başka renkleri de rahatlıkla
bulunabilmekte. Kimi hanımlar tarafından tercih edilen mavi ve tonları, yeşil ve tonları da çok yakışıyor. Kombin yapmaya da yatkın olan  uygun renkte şal veya eşarp, aynı renkte ayakkabı ile özel gece davetlerinde veya gündüz organizasyonlarında kullanılmak içinde uygundur. Şık ve zarif duruşu ile tercih edilebilecek, siyahın asilliği ile göz dolduracak yarasa feraceler size özgüven katacaktır.