Weddies Gelinlik Modelleri 2016-2017

2016 Weddies Gelinlik Modelleri

Gelinlik seçimi bir kadının hayatının başından beri kurduğu rüyanın gerçeğe dönüşmesinde en büyük rolü oynar. Nostaljik modellerin yanı sıra balık kesim modellerine kadar birçok çeşit gelin adaylarına sektör tarafından sunulurken, doğru ve mükemmel gelinliği seçmek ise günler sürebiliyor. Gelinliğin dikimi modeli ve rahat hissettirmesi kullanıcısı için önem taşıyan üç faktörden biri. Dikim için kullanılan kumaştan dantel çeşitlerine kadar bir çok faktör gelinliğin özelliğine şekil vermektedir. Weddies gelinlik modelleri gelinin güzelliğini ortaya koyacak şekilde tasarlanmıştır.

Weddies Gelinlik Modelleri 2017

Weddies markası altında topladığı  Justin Alexander, Enzoani, Sincerity, Lilian West gibi dünyanın en büyük gelinlik markalarıyla çalışarak bu yıl ki modelleri ortaya çıkarttı. Çalıştığı bu markalarla gelinlik modasında fark yaratmaya çalışan Weddies, kendisine gelen müşterilerine geçici danışmanlık hizmeti de veriyor. Danışmanlığı sırasında uyguladığı metotlar şu şekilde süreçleniyor. Gelin adayının bir gelinlik modeli seçmesi isteniyor. Bu model sadece gelin adayının zevkini anlamak ve kendisine uygun gelinliği bulmasına yardım etmek. Gelinlik seçildikten sonra gelin adayının ortalama beden ölçüleri alınıyor.

Weddies Gelinlik Fiyatı

Günlük kıyafet seçiminde de olduğu gibi, gelinlikte de her model her adaya uygun olmuyor. Bu nedenle gelinin zihnindeki gelinliği tam olarak yaratabilmesi için bu süreç başlatılıyor. Daha sonra bilgisayar ortamında gelin adayının istediği model taslak olarak dizayn ediliyor ve ortak karalarla detaylar belirleniyor. Bu sayede gelin adayı kendisine uygun mükemmel gelinliği elde etmiş oluyor.

Weddies Online Randevu Ve Kurumsallık

Weddies her büyük marka gibi kurumsallığa ve iletişime önem veren bir yapıya sahip. Müşterilerinin randevu sistemini aksatmamak adına, online randevu alıyor. Bununla beraber kendi web sitesinde iletişim bilgilerinden mağazaya ulaşabiliyorsunuz. Danışmanlık sistemi ve kurumsal yapısıyla büyük rüyaları olan müşterilerine en doğru ve kaliteli hizmeti vermeyi amaçlayan Weddies, hayallerin ötesindeki teklifleri gelin adaylarının önüne sunuyor.