Vintage Gelinlik Modelleri 2017-2018

Vintage Gelinlik Modelleri 2017-2018
14 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.187 kez okundu.

Modanın günümüzde yavaştan eski modellerden ilham aldığını görülüyor. Bu geri dönüş sadece günlük giyim veya formal giyim de değil gelinlik modellerine de yansımış durumda. 1930 lu yılların nostaljisini yaşamak isteyen gelin adayları için Vintage bu tür modellere vitrinin de yer veriyor.

Birçok açıdan bakıldığında her gelin adayının kendince bir rüyası vardır. Hayalindeki düğün organizasyonunu çoktan kafasında kurmuştur ve onu gerçekleştirmek için çabalar. Asıl gözden kaçanlardan biri seçilen gelinliği modelidir. Gelinlik hangi modelde seçildiyse, nostaljik, klasik, romantik tarzlar vb. düğünün atmosferi de ona göre değişecektir. Nostaljik 1940’lar modasından esinlenerek dikilmiş bir gelinliği giyen gelin adayının çok modern dizayn edilmiş bir düğünde yer alması göze batacaktır. Veya fantastik dizayn edilmiş ve konukların bu dizayna göre giyinmesi istenen bir düğüne gelinin çok modern veya klasik bir gelinlikle katılması yaratılan ortamın anlamını kaybetmesine neden olabilir. Bu nedenle genelde yapılanın aksine düğün gecesi gerçekleştirilecek organizasyonun hangi ambiyansta olacağına karar vermeden önce gelin adayı gelinliğin ve damat takımının nasıl bir tasarımda olacağına karar vermeli.

Vintage Gelinlik Fiyatı 2017

Vintage Modellerinde Aradığınız Gizemi Bulun

Vintage marka olarak her yıl gelinlik modellerinde fark yaratmak ve yaratıcı olmak için tasarımcılarıyla özel olarak çalışır. Markanın asıl amacı her hayale ve rüyaya hitap edebilmek ve gelin adaylarının rüyalarını gerçekleştirebilmektir. Gelinliğin seçimi bu konuda can alıcı bir öneme sahiptir. Vintage gelinlik modelleri istenilen sade şıklığa ve romantizme sahip olduğu gibi arzu edilen çılgınlığa da sahiptir. Unutulmaz ve benzeri olmayan bir gece geçirmeyi planlayan gelinlerin çılgın ve akıl almaz derece yaratıcı fikirleri, yıllar geçtikçe markanın ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Milyonlarca farklı karakterdeki gelin adayları, farklı organizasyon fikirleriyle markanın yaratıcılık sınırlarını zorlamasına ve gelişimin daha hızlı sağlanmasına yardımcı oluyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git