Victoria Beckham Bayan Çanta ve Ayakkabı Modelleri

Victoria Beckham Bayan Çanta ve Ayakkabı Modelleri
18 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 435 kez okundu.

Klasik aksesuarın başarılı tasarımcılarından Victoria Beckham ve ekibinin hazırlamış olduğu tüm koleksiyonlarda üstün bir başarı görülmektedir. Tasarlanan tüm çanta modelleri klasik giyimi tercih eden bayanlara hitap ediyor gibi görünse de uygun kombinleme çalışmaları ile doğru bir görünüm elde etmek mümkündür. Daha çok iş kıyafetleri ile kombinlenebilse de ayakkabı modellerinin her zaman her kombine uyum sağlayacağı da görülebilmektedir. Üstelik ayakkabı modellerinin rahat ve ayak sağlığına zarar vermeyecek malzemeden üretildiği de bilinmelidir. Aynı şekilde tasarlanan çanta modellerinin hasar görmeden uzun süre dayanıklılık göstereceği çantanın tutuş performansıyla bile anlaşılabilmektedir. Türkiye’de Victoria Beckham bayan çanta ve ayakkabı modelleri üzerine satış yapan pek fazla mağaza bulunmamaktadır. Lüks alışveriş merkezleri ve markanın dahil edildiği lüks mağazalar dışında internet sitesi aracılığıyla satış kanallarından alışveriş yapılabilir ve çanta veya ayakkabı modellerine göz atılabilir.

Victoria Beckham Bayan Çanta 2016

Victoria Beckham bayan çanta ve ayakkabı modelleri nelerdir?

Genellikle kısa kulplu ve orta boy çanta modelleri tasarlayan Victoria Beckham, uzun zamandır klasik giyimde aksesuar tercihinde öncü durumundadır. Pek fazla mağazası bulunmayan markanın, Türkiye’de Beymen aracılığı ile satışı yapılmaktadır. Ayrıca direkt satış kanalına göre bir başka marka bünyesinde yer alan Victoria Beckham bayan çanta ve ayakkabı modelleri için sık sık indirim yapıldığı da görülebilmektedir. Daha çok soft renklerde çanta ve ayakkabı tasarımları yapılmaktadır. Bu renkler kombinlenmesi en kolay ve en rahat renklerdir. Tüm kıyafet uyarlamalarına tamamen uyum sağlayabilmektedir.

Victoria Beckham bayan çanta ve ayakkabı modellerinin ortalama fiyat aralığı nedir?

Türkiye’de markanın kendine özel bir mağazası bulunmasa dahi Beymen ve pek çok marka aracılığı ile satışı yapılmaktadır. Pek çok internet sitelerinde de indirimli fiyat aralıkları görülebilmektedir. Victoria Beckham bayan çanta ve ayakkabı modelleri için İnternet ve mağaza fiyatlarından alınan bilgilerin ortalama aralığı 1000 TL ile 5500 TL arasında değişmektedir. Victoria Beckham markasına ait sadece aksesuar tasarımları değil, bayan giyim kategorisi de görülebilmektedir. İnternet’te pek çok satış kanalını üstlenen sitede yapılan indirimlere göz atılabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git