Vazgeçilmemesi Gereken İdeal Erkek Özellikleri

Vazgeçilmemesi Gereken İdeal Erkek Özellikleri
15 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 145 kez okundu.

1-Kibar olan:
Örneğin “teşekkür ederim” veya “lütfen” demeyi bilen,incitici sözler söylemekten kaçınan erkekler.

2-Yüksek sesle kahkaha atan:
Aşırıya kaçmadan tabii ki.. Yüksek sesle gülmek dikkat çeker.Onları tanımayan biri için neşeli,mizah yetenegi kuvvetli ve eğlenceli bir görünüm sergilemelerine vesile olur.

3-Duygusal bakışlar atan:
İlgisini istediği kadına duygusal ve romantik bakıyorlar.Karşılarındaki kadına ona ilgi duyduklarını belli edecek nazik bakışlar atmayı ihmal etmiyorlar.

4-Tutkulu konuşan:
Konuşulan konu onların ilgisini çekmese dahi sevgilisi için önemli olan bir şeyin onun için de önemli olduğunu belli ediyorlar.Sıkıcı bir konu olsa bile,onu mutlu etmek için tutkuyla dinleyip yorumlarda bulunan erkek..

5-Düşünceli olan:
Sevgilisini önemsediğini hissettiren,ay ya da yıl dönümlerini unutmak gibi basit hatalara düşmeyen,anneler gününde bile aday olduğu için tebrik eden en önemlisi de küçük sürprizlerle mutlu eden erkek..

6-Arkasından sarılan, sarıldığında sımsıkı saran:
Sevgileri belli etmek istediklerinde,onu şaşırtmak için hiç beklemediği anda bunu ona gösteriyorlar.Hayatlarındaki kadına yaklaşıp arkadan sarıldıklarında onu kendini güvende ve sevilmiş hissettiriyorlar.Buluşma esnasında da sımsıkı sarılıyorlar.

7-Sadece sevgilisiyle göz teması içerisinde olan:
Etrafta güzel ve dikkat çekici bir kadın olduğunda gözlerini kaçıran hareketler yapmayacak kadar işin adabını iyi biliyorlar.Etrafta güzel bir kadın gördüklerinde gözlerini dikip bakmak yerine sadece sevdikleri kadının gözlerinin içine bakıp onu dinliyorlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git