Valentino Çanta Modelleri ve Fiyatları

Valentino Çanta Modelleri ve Fiyatları
20 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 629 kez okundu.

Dünya’nın en ünlü markalarından biri olan Valentino, uzun yıllardır moda sektöründe tanınmış bir isimdir. Yaratıcısı ve tasarımcısı olarak kendi adını verdiği markanın pek çok farklı kategoride tasarımları mevcuttur. Bu tasarımlardan en çok beğenilen ve kadınların çokça tercih ettiği çanta kategorisi, Valentino için farklı tasarım çalışmalarını zorunlu kılmıştır. Özellikle kol çantalarından oldukça fazla ve farklı modeli bulunan Valentino’nun bu anlamda satış fiyatları tamamen üst kesim ve zengin tabakaya hitap etmektedir. Her lüks markanın olduğu gibi Valentino çanta modelleri için de replika pek çok sahte çanta üretimi yapılmaktadır. Replika olan her ürünün kişinin sağlığına zarar vereceği unutulmamalıdır.

Valentino Çantalar

Valentino çanta modelleri nelerdir?

Genel olarak klasik tasarımları bulunan ve desenli modelleri neredeyse hiç bulunmayan Valentino, çanta kesimleri ve çanta derileri için özenle çalışmaktadır. Kaliteli tasarımlar çıkarmayı başaran markanın her zaman farklı kategorilere hitap edebilecek modelleri bulunmaktadır. Klasik tasarımlarının yanında daha canlı modelleri de, Beymen markasının internet sitesinde görülebilmektedir. Pek çok Valentino çanta modelleri için indirimli fiyatlar Beymen bünyesinde satışa çıkarılmıştır. Taşlı, zımbalı, kemerli ve desenli Valentino çanta modelleri oldukça tercihi yüksek modellerdendir.

Valentino çanta modelleri ile nasıl kombin yapılır?

Her konsepte uyum sağlayacak yüzlerce çanta modeli bulunan markanın her sezon değişen tasarım anlayışı ile istenilen uyumlu görüntüye ulaşmak mümkündür. Valentino çanta modelleri spor giyim için de klasik giyim içinde uygundur. Tek bir çanta ile birden fazla kombinin çanta ihtiyacı giderilebilmektedir. Bu yılın moda renklerinden biri olan su yeşili ve bebe mavisi Valentino çanta modelleri içinde de görülebilmektedir.

Valentino çanta modellerinin ortalama fiyat aralığı nedir?

İstanbul’da bulunan İstinye ve Levazım mağazaları için indirimsiz ve epey yüksek fiyatlar görebilmek mümkündür. Ayrıca Beymen aracılığı ile satışa sunulan belirli Valentino çanta modelleri biraz daha indirimli fiyata satılmaktadır. Araştırmalardan elde edilen bilgi ve kaynaklara göre Valentino çanta modelleri için belirlenen ortalama fiyat aralığı 2000 TL ile 10000 TL arasındadır. Oldukça yüksek fiyatlarla satılan markanın ürünleri uzun yıllar dayanıklılığını korumaktadır.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git