Uzun Nişan Elbisesi Modelleri ve Resimleri

Uzun Nişan Elbisesi Modelleri ve Resimleri
26 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.357 kez okundu.

Kadınların tercih ettiği uzun nişan elbisesi modelleri arasından vücut tipinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Hayatınızın en önemli zamanlarından olan ve artık ailelerin birleşmeye başladığı evliliğin hazırlık aşamalarından nişan aşaması oldukça stresli bir dönem olmaktadır. Bunun nedenlerinden biri de nişan hazırlık sürecidir. Gelin adayının diğer işlerin yanı sıra nişan elbisesi konusunda kararsız kalması moral bozukluğu yaşanmasına sebep olabilmektedir. Bunun için bazı püf noktalar mevcuttur. Özellikle minyon tipli kadınların tercih ettiği kısa nişan elbiselerinin yanı sıra uzun elbiseler de mevcuttur.

Balık nişan elbise modelleri

2016 Balık nişan elbise modelleri

Fiziğine güvenen kadınların bir numaralı tercihi balık elbiseler nişan organizasyonlarında çok sık giyilmektedir. Zarif görünümü ile davetlilerin ilgisini çekmeyi başaracağınız 2016 balık nişan elbiseleri ile hayatınızın en değerli anlarını mükemmel görünümünüzle hatırlatacaksınız. Özellikle basen bölgesinde veya kalça bölgesinde fazlalık olan kadınlar için çok önerilmeyen balık elbiseler daha çok vücudunda fazlalık bulunmayan ideal tip kadınlar için tavsiye edilmektedir. Bununla birlikte çeşitli model ve renk seçeneğine sahip elbiseler herkese hitap edebilecektir.

Straplez nişan elbise modelleri

2016 Straplez nişan elbise modelleri

Çok büyük ve çok küçük göğüs ölçüsüne sahip kadınlar tarafından tercih edilmesi çok tavsiye edilmemektedir. Rahatsız bir gün geçirmenize neden olacak ve hoş bir görünüm yaratmayacak straplez modeller yerine askılı modeller tercih edilmesi daha uygun olacaktır. Bunun dışında vücut tipi uygun olan kadınlar için oldukça zarif bir görünüm yaratacaktır. Özellikle nişan töreninizde straplez elbise üzerine toplu saç modeliniz ile akıllardan silinmeyecek bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Dantel nişan elbise modelleri

2016 dantelli nişan elbise modelleri

Sadelikten sıkılan kadınlar için oldukça asil bir elbise olan dantelli elbiseler çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle elbiselerine hareket katmak isteyen kadınlar için ideal olan bu elbiseler taşlı elbiseler kadar abartı olmayan ancak sadelikten kurtulmuş elbiseler olduğundan her kesime hitap edebilmektedir. Bu açıdan zevklere ve bütçelere göre değişen fiyatlarıyla pek çok dantelli uzun nişan elbise modelleri bulunmaktadır.

Kabarık nişan elbisesi modelleri

2016 Kabarık nişan elbisesi modelleri

Vücudunda özellikle basen ve kalça bölgesinde fazlalık olan kadınların gönül rahatlığıyla tercih edebileceği 2017 kabarık nişan elbiseleri kusurlarınızı ustalıkla kapatacaktır. Böylelikle harika bir görünüm elde edebilmeniz mümkün olacaktır.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git