Uzun Kollu Dantel Gelinlik Modelleri

Uzun Kollu Dantel Gelinlik Modelleri
24 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.027 kez okundu.

Uzun Kollu Dantel Gelinlik Modelleri, diğer gelinlik modellerine nazaran, daha çok basen ve kalça kısmında fazlalıklara sahip bayanlar tarafından tercih edilir.

Uzun kollu gelinlik modellerinde vurgu şık ve zarif olarak tasarlanan kol uçlarına ya da üst kısma olabilir. Daha çok kum saati modeline uyan bayanların tercih etmesi gereken Uzun Kollu Gelinlik Modelleri, kullanılan danteller sayesinde oldukça şık ve asil bir görünüm sağlar.

2016 Uzun Kollu Dantelli Gelinlik Modelleri

Gelinliğin dış görünüşünün güzel olmasından öte vücudunuza oturan, vücut hatlarınızı ortaya çıkaran ve size adeta kuğu edasında bir güzellik sunan bu gelinlik modelleri ile siz de düğününüzde bütün beğenileri üstünüze toplayabilirsiniz. Sonuçta düğün günleri bayanların en özel günleridir. Bu günün bütün dikkatlerini üzerine toplamak isterler.

Uzun Kollu Dantelli Tesettür Gelinlik Modelleri

Giyilen gelinlik kadar yapılan saç makyaj ve aksesuarlarda büyük önem taşır.

Dantel gelinlik modellerinde çok fazla gösterişli takılar kullanmak aşırıya kaçabilir. Zaten dantelli olarak tasarlanan gelinlikler, oldukça hareketlidir.

Bu yüzden bu Gelinlik Modelleri için sade ve küçük takılar tercih edilmelidir. Eğer gelinlik modeliniz arkası açık olan modeller arasında yer alıyorsa, seçeceğiniz duvak da ona göre çok fazla uzun ve gösterişli olmamalıdır. Ayrıca çok abartıya kaçmamak şartıyla kullanacağınız küçük küpeler ile yüzünüze canlandırmış olacaksınız.

Gelinlik için yapılan saç ve makyajlar doğala yakın ve tamamen yüzünüzü kalıp gibi gösteren makyajlar olmamalıdır.

Dantel gelinlik modeli resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git