Uzun Etek Büstiyer Kombinleri ve Modelleri

2016 Yırtmaçlı etek büstiyer kombini

Uzun Etek Büstiyer Kombinleri nasıl hazırlanır? Uzun Etek Büstiyer Kombinleri Modelleri nelerdir?

Bahar aylarının gelmesiyle başlayan hazırlıklar birçok kadının alışverişe çıkmasına neden olmaktadır. Tıpkı bahar aylarının cıvıl cıvıllığı gibi cıvıl cıvıl giyinmek isteyen birçok kadın kendilerine yeni Uzun Etek Büstiyer Kombinleri almak istemektedir.

2018 yılında da en moda kıyafetlerinden olacak olan uzun etekler bu yıl büstiyerler ile kombin edilerek çok daha tarz ve şık bir görünüm oluşturulmaktadır.

Giyeceğiniz kıyafetin kumaşına ve rengine göre isterseniz spor şıklık isterseniz de klasik şıklık yakalayabilirsiniz. Oldukça feminen bir görüntü sergileyecek olan 2018 uzun etek büstiyer kombinleri kadınlar tarafından oldukça sık tercih edilecek gibi görünmektedir. Özellikle pileli uzun etekler ve yırtmaçlı uzun etekler ile birlikte çok daha çekici görüneceğiniz büstiyerler aynı zamanda üst bedeninizin zayıf görünmesini de sağlamaktadır.

Yırtmaçlı etek büstiyer kombini modelleri

2016 Yırtmaçlı etek büstiyer kombini

Son yılların en moda kıyafetlerinden biri olan yırtmaçlı uzun etek genel olarak bacakların her iki tarafında dizlere kadar olarak kullanılsa da, tek tarafından uzun yırtmaçlı veya çift tarafından uzun yırtmaçlı olarak da kullanılmaktadır.

Bacaklarınızı bir yandan gizlerken bir yandan da açacak olan yırtmaçlı uzun etekler başlı başına oldukça gizemli ve şık bir görünüm yaratırken bir de üzerine giyilecek olan büstiyer ile verilen göbek dekoltesi de çok daha şık ve zarif bir görünüm yaratmaktadır. Büstiyer sadece kadınların özel gecelerde giydiği değil artık birçok tasarlanan modelleriyle sokak modasında da oldukça tercih edilen ürünler arasında olduğu için yırtmaçlı etek büstiyer kombinleri de sıklıkla tercih edilen kombinler arasında olmayı başarmıştır.

Pileli etek büstiyer kombini modelleri

2016 Pileli etek büstiyer kombini

Yaz aylarının sıcaklığında sizi serin tutacak kıyafetlerden biri olan pileli etekler genel olarak şifon kumaştan yapıldığı için terletmez ve oldukça serin tutar. Bacaklarınızda uçuştuğunu hissedeceğiniz pileli eteklerde kırmızı, mavi, sarı gibi canlı renkleri tercih ederek üzerine giyeceğiniz büstiyerlerde de yine aynı tonları tercih ederek yaza uygun ve cıvıl cıvıl bir görüntü sergileyebilirsiniz.

Eteğinizin dekoltesiz olmasıyla birlikte sadece büstiyerden dolayı göbek dekoltesi vereceğiniz bu görüntü ile oldukça modern görüntü sergileyebileceksiniz. Kadınların son yıllarda en çok tercih ettiği kombinlerden olan pileli etek büstiyer kombinleri feminen duruşları ile kadınları büyüsü altına almaktadır.

Etek Büstiyer Kombinleri Resimleri