Uzun Ceket Modelleri ve Uzun Ceket Kombinleri

Uzun Ceket Modelleri ve Uzun Ceket Kombinleri
7 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 645 kez okundu.

Bayanlar, her yıl moda sektörüne ayak uydurmaya devam ederken, yine birbirinden şık Uzun Ceket Modelleri ile kendilerine önem vermeye devam ediyor.

Elbette ki bu ürünler arasında, deri uzun ceket modelleri bir hayli ilgi görürken, triko ve penye kumaşlardan seçim yapabilmek mümkündür.

Eğer ki sizlere, en yeni kreasyonlar ile açıklanan ürünler hakkında detaylar vermek gerekirse, 2016 uzun hırka ceket modelleri hakkında şunlardan bahsedebiliriz.

Leopar desenli uzun ceket modelleri

2016 Leopar desenli ceketler

Bildiğiniz gibi bir dönemler leopar desenli tüm kıyafetler bayanlar tarafından oldukça fazla beğeni kazanıyordu.

Yine bu yıl da bu desenlere sahip olan, uzun kesim detayları ile şekillendirilmiş ceketler, sizlerin seçimlerinden olabilecektir. Kolları kıvrılma özelliklerine sahip ceketlerden, cep detaylı ve sade modeller olarak tercihler gerçekleştirebilirsiniz.

Yine bunların yanı sıra tamamen tek tip renge sahip olan pek çok ceket de sunulan ürünler arasındadır.

Asimetrik kesim uzun ceket modelleri

2016 Asimetrik kesim ceketlerler

                Yine kesim detayı, 2017 uzun ceket modelleri arasında, uzun olarak dizayn edilen ürünlerde, asimetrik kesim ürünlerde ilgi görmeye devam ediyor. Deri ve süetin bir arada kullanıldığı, ön kısmında asimetrik ve arka kısmında da simetrik kesimlerin bulunduğu, üzerinde metal ve taş aksesuarların süslendiği bir kıyafeti tercih edebilirsiniz.

Şal yaka uzun ceket modelleri

2016 Şal yaka ceket modelleri

                Artık tarzınızı değiştirmek istiyor ve yeni modellere mi göz atmak istiyorsunuz? Peki. Bu durumda sizlere şal yaka ceket modelleri bir hayli yardımcı olabilecektir. Son yılın en trend ürünleri arasında bulunan şal yaka, uzun etek kesim detayları ile ceketlerde kendini göstermektedir.

Bu ceketlerde, metal delik detayları, taş detaylar ve diğer metal aksesuarlar, şıklık kazandıranlardan olacaktır.

Fermuarlı uzun ceket modelleri

2016 Fermuarlı ceketler

Yine sizlere farklı bir model den bahsedecek olursak, ön kısmı fermuar detaylarına sahip olan bir uzun ceket tercihlerinizden olabilecektir. Yandan kesim detayı verilerek şıklık kazandırılmış bu ürün, desenli, çizgili ve sade olarak tek tip renk seçeneğinden faydalanılarak seçim yapılabilecekler arasında.

Tüm bahsettiğimiz ürünlerin, ürün özellikleri bu şekilde yardımcı olabilecektir. Bunların yanı sıra, desenler hakkında görsel bilgi alabilmek için, arşive göz atabilirsiniz.

Bu konuda görseller de sizlere bir hayli yardımcı olacaktır.

Uzun ceket resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git