Trend Şifon Şal Modelleri ve Resimleri

Trend Şifon Şal Modelleri ve Resimleri
9 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 784 kez okundu.

Şifon Şal Modelleri ve Resimleri

Kaygan kumaş özelliği taşıyan şifon şallar tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği modeller arasındadır.

Bayanların kıyafetlerini tamamlayıcı aksesuar olarak değerlendirilen şallar, farklı renk ve modellere sahiptir.

Tesettürlü bayanların hem klasik hem de sportif kıyafetlerle tercih edebilecekleri şifon şallar, her zevke uygun modellerdedir.

Düz Şifon Şal Modelleri

2017 Düz Şifon Şal Modelleri

Düz Şifon Şal Rsimleri

Tesettür giyimli bayanların düğün, nişan kına gibi gecelerde kullandıkları şifon şallar, kullanana zarif ve hoş bir görünüm kazandırıyor. Her mevsime uygun kumaşı sayesinde sadelikten yana olan hanımlar düz şifon şalları tercih edebilir. Düz tonda ve spor modellerinin de olmasıyla her türlü kıyafete uyum sağlayabilirsiniz. Düz şifon şal modelleri çok sayıda renk yelpazesine sahiptir.

İki Renkli Şifon Şal Modelleri

2016 İki Renkli Şifon Şal Modelleri

İki renkli şifon şallar ayakkabı, çanta ve kıyafetlerinizle uyum yapabileceğiniz özelliğe sahiptir. Renk seçeneğinin olması, kıyafetlerinizle hoş bir kombin yaratmanızı sağlayacaktır. Tesettürlü bayanların günlük ya da özel günlerde kullandıkları şallar, aksesuar olarak da tercih edilebiliyor.

Şifon şal seçimi yapılırken giyim tarzınıza uygun olmasına dikkat etmeniz daha şık bir görünüm ortaya çıkarır. Klasik giyimden yanaysanız, şifon şal seçimi yaparken sade tonlarda ve tek renkli şal modelleri en uygunu olacaktır. Spor giyimli bayanlar ise motifli şifon şalları tercih edebilir.

2016 Düz Renkli Şifon Şal Modelleri

Şal modasında bayanların sıklıkla tercih ettiği stiller şifon şallardır. Uygulamasının kolay olması, görsel zevke hitap etmesi tesettürlü bayanların tercih etme sıklığını arttırmıştır. Davetlerde ve özel günlerde de düz renkli şifon şal modelleri en uygun seçim olacaktır.

Önceki yıllara bakıldığında şifon şal modasında düz modellerin çok sayıda olduğunu görüyoruz. Ancak 2017 senesinin trend şal modelleri arasında küçük çiçek ve yaprak desenlileri de mevcut. Düz modellerini kullanmaya alışkın olanlar için yeni bir deneyim olacak bu tasarımlarıyla da şifon şal modelleri kullananlardan tam aldığını söyleyebiliriz. Senenin kıyafet modasına bakıldığında düz ve desensiz olanlar revaçta olurken, şal modasına bakıldığında bu eksikliği kapatacak desenli şalların mevcut olduğu görülüyor. İnce kumaşı, renkli ve düz seçenekleriyle tesettür giyim stillerinizi tamamlayıcı olarak şifon şal modelleri gösterilebilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git