Trend Piliseli Bayan Pantolonlar

Trend Piliseli Bayan Pantolonlar
8 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 508 kez okundu.

Piliseli pantolon modelleri bu yıl özellikle sokak modası içinde birbirinden farklı modelleri ile karşımıza çıkan ve spor giyimin klasik ile birleşmesinden doğan yeni bir moda akımı olarak karşımıza çıkıyor.

Piliseli Bayan Pantolon 2016

Sizler de günlük yaşantınız içinde veya iş yerinizde hem klasik hem de biraz rahat parçaları tercih etmek istiyorsanız o zaman tercihleriniz içinde kesinlikle piliseli pantolon modellerine de yer vermelisiniz.

2016 Piliseli Pantolonlar

Dar modellerinin yanı sıra şalvar tarzı bol modellerini de bulabileceğiniz piliseli pantolonları ise hemen her tarzdaki kıyafetiniz ile de kolaylıkla kombin yapabilirsiniz. Özellikle kumaş ve keten pantolonlarda en çok tercih edilen piliseli modellerde özellikle feminen bir giyim tarzı olduğu için bayanlar tarafından oldukça sık tercih edildiğini söyleyebiliriz.

Pliseli pantolon modelleri içinde bu yıl bilekte biten pantolonlar oldukça sık tercih ediliyor. Eğer kumaş piliseli pantolon modeli tercih edecekseniz paçalarının kıvrılmış olmasına modaya uyak uydurmak adına dikkat edebilirsiniz.

Bilekte biten şık ve salaş bir piliseli pantolon ile sadece bir gömlek kullanarak bile sizler de kolaylıkla kombin yapabilirsiniz.

Piliseli pantolon modelleri özellikle salaş giyinmeyi seven ve bunun yanı sıra basenlerinde sorun yaşayan bayanlar için her zaman kurtarıcı gören bir kıyafet olarak oldukça sık tercih edilmektedir. Bu yılın piliseli pantolon renkleri ise grinin tonları ve kahverenginin tüm tonlarıdır. Hem klasik hem de spor ir giyim tarzı için sizler de piliseli pantolonları tercih edebilirsiniz.

Piliseli pantolon resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git