Trend Açık Omuzlu Bluz Modelleri

Trend Açık Omuzlu Bluz Modelleri
9 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 811 kez okundu.

Bayanlarımızın en çok tercih ettiği kıyafetler arasında elbette ki   açık omuzlu bluz modelleri yer alıyor.

Bahsedilen bu ürünler, bayanlara pek çok farklı kesim detayı, renk ve model çeşitliliği ile beğeniye sunulmaktadır. Böylelikle ürünler arasından seçim yapmak daha kolay hale gelirken, hazır giyim sektöründe hizmet veren birbirinden farklı firmalar bulabilmekte mümkündür. Sizlere, bazı firmaların bazı modellerinden bahsetmek gerekirse, bunlar arasında şu ürünlere göz atabilirsiniz.

Omuz dekolteli bluz modelleri

2016 Omuz Dekolteli Bluzlar

Elbette ki yaz sezonu yaklaşması ile birlikte, daha açık ve rahat kıyafet tercih etmek ön plana gelmektedir. Bunlar arasında sizlere, açık omuzlu bluzlar yardımcı olurken, bordo, siyah, gri, kırmızı gibi oldukça geniş renkler arasından seçim yapabilmekte mümkün olacaktır. Tabi ki omzu açık olan modeller de kendi aralarında çeşitlere sahip olurken, bazı çeşitleri aşağı da ki gibi verilebilmektedir.

Askısız açık omuzlu bluz modelleri

2016 Askısız Bluzlar

Düz yaka ya da kayık yaka olarak bilinen bu modeller arasından, askısı olmayan bluzlarda tercihlerinizden olabilir. Omuz dekoltenizi daha iyi ortaya çıkarmakta olan bu bluzlar arasında, sade ve dantelli, bunların yanı sıra transparan detaylar ile süslenmiş olan taşlı ürünler de bulabilmek oldukça kolaydır.

Yakası dantelli açık omuzlu bluz modelleri

 

Beyaz bir bluz tercih etmek istiyorsanız, açık yakası ve omuz detayında dantelli kumaşlar tercih edilerek, oldukça çekici bir ürün kullanılabilir. Tabi ki bu danteller üzerinde ufak taş detayları da ışıltı katarken, sizler daha modern ve şık görünebilirsiniz.

Askılı omzu açık  bluz modelleri

 

 

Yine omuz dekolteli bluzlar arasında, askılı olan ürünler bulabilmekte mümkündür. İnce ya da kalın askı detayları ile şekillendirilmiş ürünlerde, askı seçenekleri olarak dantel askılar da tercih edilebilmektedir.

Tek omuzlu dekolteli bluz modelleri

2016 Tek omuzlu bluzlar

Tek omuz dekoltesi ile bayanların diğer seçimlerinden olan bu ürünler, bir omuzunda fermuar detayı verilerek, yırtmaç görüntüsü verilebilir. İstediğinizde dekolteyi fermuarları açarak daha fazla verebilirken, istediğinizde ise kapatarak dekoltenizi hafif bir hale getirebilirsiniz.

Açık Omuzlu Dekolteli Bluzlarda Renk seçimleri

                Bahsedilen açık bluz modelleri arasında oldukça geniş renk kartelası üzerinden seçimler yapılabilir. Hazır giyim sektöründe neredeyse her renk tonunda ürünler bulunurken, sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git