Tesettür Pantolon Tunik Takım Modelleri

Tesettür Pantolon Tunik Takım Modelleri
16 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.645 kez okundu.

Tesettür Pantolon Tunik Takım modelleri  genel olarak kapalı bayanlar tarafından tercih edilir. Günümüzde, tesettürlü bayanlar için birçok model tasarlanmıştır.

Son 4 yılda tesettürlü bayanların kıyafet seçenekleri daha da çoğalmıştır. Artık her alanda çalışan ve bunun için her alana uygun tesettürlü kıyafetler tasarlayan özel tasarımcılar vardır.

Bu senenin en çok tercih edilen tesettür ürünlerinden Bir de, tesettür pantolon tunik takımlarıdır. Tasarlanan kıyafet sayesinde, tesettürlü hanımlar Hem daha rahat hareket edebilecek hem de vücut hatlarını belli etmeyen kumaşlarla şıklığı bir arada bulabileceklerdir.

Tesettür Pantolon Tunik Takımlar genellikle İki parçadan oluşur. Bu parçaların üst kısmı dizlere kadar uzanan şifonyer ya da dökümlü kumaş tarzında, işlemeli veya sade şekilde tasarlanır.

Tesettür Pantolon Tunik Takımlar

Alt kısmı ise üst kısmı ile aynı renklerde ve tonlarda doğal vücut hatlarını belli etmeyecek şekilde tasarlanmıştır.  Bu tür kıyafetleri giymek,  tesettürlü hanımlar için daha kolaylaşmıştır. Çünkü kombin derdi ortadan kalkmıştır.

Tesettürlü hanımlar,  kolye küpe gibi aksesuarları fazla kullanamadığı için uzun kolyeler, bileklik ve yüzükler ile kombinlerini oluştururlar.

Pantolon tunik takımlarında en çok kullanılan kumaş, dökümlü kumaşlardır.  Bu sayede tesettürlü bayanlar, hem yazın sıcağında terlemeye tek hem de vücut hatlarını belirli etmeyecek kıyafetler giymiş olur.  Tabii tunik takımlarında Önemli olan diğer bir husus, çanta ve ayakkabı seçimidir. Doğru seçilen çanta ve ayakkabı ile giydiğiniz Tunik Pantolon takımları size olduğundan daha hoş ve zarif bir görüntüye sokabilir.

Tunik Pantolon Takımları Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git