Tesettür Nikah Elbise Modelleri

Tesettür nikah elbiseleri için 2018 yılı bir çok farklı ve göz alıcı modelin tasarlandığı şık bir yıl oldu

Nikah törenine katılırken giyilecek elbisenin seçimi oldukça önemli ve bir o kadar zahmetlidir. Ten renginiz, hava koşulları, diğer konukların giyeceği elbiseler ve başkaca bir çok koşul, tesettür nikah elbisesi satın alırken önem taşır.

Tesettür nikah elbisesi fiyatları 2018 yılında bir önceki yıla göre fazla bir artış göstermedi. Ancak nikah elbisesi alırken daha sonra katılacağınız özel gün ve gecelerde abiye vs olarak giyebileceğiniz modeller tercih etmelisiniz.Tesettürlü balık elbise modelleri ya da pelerinli tesettür abiye seçerken  bu kuralı göz önünde tutmanız sizin şık ve daha sonlarıda gururla hatırlayacağınız bir seçim yapmanız açısından fayda sağlayacaktır.

Tesettür nikah kıyafet modeli olarak genelde beyaz renk tercih edildiği düşünülür. Ancak Instagram üzerinde tesettür ve nikah elbisesi etiketlerini takip ederseniz, artık bir çok hanımın beyaz dışında cesur renkleri seçtiğini görebilirsiniz. Pudra tesettür nikah elbisesi, somon ve beyaz nikah elbise modelleri tabi hala popüler.

Sizin için yılın en göz alıcı nikah elbise modellerini bir araya getirdik. Favorinizi bizimle yorumlarda paylaşmayı unutmayın.