Tesettür Eşofman Takımları ve Fiyatları

Tesettür Eşofman Takımları ve Fiyatları
8 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 882 kez okundu.

Birkaç yıl önce tesettürlü bayanlar için sınırlı giyim kategorisi mevcuttu. Tesettürlü bayanlar, kendileri için uygun kıyafet bulamadıkları için belli çerçeveler arasında giysi belirleyip o şekilde giyiniyorlardı. Fakat son yıllarda neredeyse her markanın ve her mağazanın tesettürlü bayanlar için özel olarak ayırdığı bir kategori mevcut. Bu kategorilerden biri de tesettür eşofman takımları. Tesettürlü bayanların daha çok tercih ettiği kalça kapatan, vücut hatlarını belli etmeyen giysi kalıpları baz alınarak oluşturulan eşofman takımlarının bir diğer özelliği rahat olması kadar şık olmasıdır.

Tesettürlü bayanlara uygun ve tercih edilebilir renklerden özenle seçilerek üretilen, şekillere ve eşofman desenlerine ekstra dikkat edilerek tasarlanan eşofman takımlarının fiyatları da oldukça uygundur. Her keseye ve her gelire uygun tesettür eşofman takımları rahatlıkla bulunabilmektedir. Hatta eşofman takımlarında bulunan desenlere uygun şal modelleri ile de kombinleme işlemi yapılabilmektedir.

Eşofman takımları modellerine göre; fermuarlı, bol paçalı ve fermuarsız kapüşonlu bulunabilmektedir. Bu modellerin en büyük özelliği üst giyimlerinin daha uzun üretilerek vücut hatlarını tamamen gizlemesidir. Hatta uzun üretilen üst giyimler sayesinde daha zayıf bir görünüm de elde edilebilmektedir.

Tesettür Eşofman Takımları 2017

Aynı şekilde alt giyimlerinin de bol paça olması ve bacakları komple sarmaması özelliği ile vücut hatları ortaya çıkmamaktadır. Bu kesimlerin esas amacı, tesettürlü bayanların daha rahat etmesi ve istediği şekilde kombinleme işlemini yapmasıdır.

Beğenilen eşofman takımı giyildikten sonra bayanların ekstra olarak üzerine bir hırka ya da ceket giymesine lüzum yoktur. Zaten spor yapmak amaçlı da olsa, günlük giyim için kombinlenmiş de olsa; fermuarlı modeller sayesinde hırka algısı da yaratılabilmektedir.

Tunik tarzı eşofman takımlarının da en büyük özelliği kapüşonlu olması ve üst giyimin çan şeklinde uzamasıdır. Bu eşofman takımlarının neredeyse her renkte modeli bulunabilmektedir. Üst ve pantolon tarzı eşofman takımları haricinde etekli eşofman takımları da bulunmaktadır. Bu eşofman takımlarının üst bölümü diğer modellere göre daha kısa ve etek bölümü de sıkı olmayan esnek kumaştan üretilmiştir.

Muhafazakar giyim olarak kabul edilen tesettürün, kendi imaj çizgisi dışına çıkılmadan desenler belirlenmiş ve buna göre işlemeler yapılmıştır. Tesettür eşofman takımları için ortalama fiyat aralığı 50 TL ile 100 TL arasındadır. Muhafazakar giyim üzerine açılmış internet satış sitelerinde ya da mağazalarda daha uygun fiyata da eşofman takımları bulunabilmektedir. Kalite anlamında daha bol tarzda üretim yapıldığı için herhangi bir deformasyona uğraması zordur. Bu nedenle uzun ömürlü kullanım sağlanabilir.

Tesettür eşofman takımları ile kahvaltıya, sabah yürüyüşüne, alışverişe, gezmeye veya akşam gezmesine, yürüyüşe, spor salonuna, pikniğe vs. çeşitli pek çok yere gidilebilmektedir. Kombinleme işlemleri uygun spor ayakkabılar ile yapıldığı takdirde oldukça şık bir görünüm elde edilebilmektedir. Bu anlamda da kombinleme işlemi oldukça rahat bir şekilde yapılabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git