Tesettür Duvak Çeşitleri

Her genç kızın en büyük hayallerinden biride kendi düğününü görmek, o özel günde en güzel gelinliği ile insanların karşısına çıkmaktır. Bu günde göz alıcı şıklığı yakalamak isteyen tesettürlü bayanlarımız için tesettür duvak modelleri çok önemlidir.

Göz alıcı güzelliği yakalamak için gelinliğin tamamlayıcısı olan tesettür duvak modelleri yeni sezonda
birçok farklı ve şık model seçeneği sunuyor. Tesettür duvak modelleri, düğünlerin vazgeçilmez argümanları olmuş durumda. Son günlerde tesettür duvakları da moda haline gelmiştir.

Duvaksız gelin olmaz anlayışı güdülen ülkemizde beyazın mükemmel uyumu ile muhteşem beraberlik gösteren tesettür duvak çeşitleri eski modellere göre daha önem verilir hale gelmiş durumda. Tercihen gümüş renkli aksesuarlar ile altın rengindeki duvak modelleri, yapay ve canlı çiçek süslemeleri kullanılan tesettür duvak modelleri çok şık uyum sağlıyor. Tesettür duvak modellerinin narin ve zarif görünümü gelinlerin vazgeçilmezleri arasında yerini almıştır.

Tesettür duvak modellerinde başı saran çember modeller, alnı doğru inip alnı kaplayan boncuklu takılar, dantel işlemeli duvak çeşitleri ve daha birçok tesettür duvak modelleri bu senenin duvak kreasyonları içinde kendine yer bulmuş durumda. Kenarları zarif dantel işlenmiş, gümüş renkli çember veya narin bir çiçek ile kombine edilmiş tesettür duvak modellerini tercih edebilirsiniz.

Genç kızların hayallerini süslediği o özel ve güzel günde, bembeyaz bir kuğu gibi gelinliklerin içinde süzülürken, sizi tamamlayacak duvak modeli zarifliğinizi artıracaktır. Zarafetinizi el yapımı aksesuarlar ile süsleyerek
görüntünüzü tamamlayabilirsiniz.

Özel gününüzü en anlamalı ve unutulmaz kılacak gelinlik duvak çeşitlerini incelemenizi sizi en çok yansıtacak, özel gününüzde size en çok yakışacak modeli seçebilirsiniz.