Tesettür Cepli Yelek Modelleri ve Fiyatları

Tesettür Cepli Yelek Modelleri ve Fiyatları
26 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.107 kez okundu.

Tesettürlü kadınların pek çoğunun severek kullandığı yelek modelleri, özellikle cepli olması ile kişiye kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Fermuarlı, düğmeli veya tek çengelli modelleri bulunan tesettür cepli yelek modelleri, farklı renklerle ve farklı desenlerle de kullanım yelpazesi genişletilmiştir. Modellerine göre farklılık gösteren tesettür cepli yelek modelleri, günlük ve özel gece davetleri için kullanımı sağlanabilecek giysilerdir. Yeleklerin altına giyilen gömleklerin farklı renkli olması yelek modellerini daha da öne çıkarırken, daha düz ve açık renkli yelek modelleri gömleklerin modellerini ortaya çıkarmaktadır.

Tesettür Cepli Yelek Fiyatları

Hemen hemen her bayan mağazasında kolaylıkla bulunan tesettür cepli yelek modelleri, sadece tesettürlü bayanlar için değil tüm bayanlar tarafından da tercih edilebilen, farklı kombinlenebilen modellerdendir.

Bel kuşaklı, ön bağcıklı, sahte cepli modeller gibi pek çok farklı modeli bulunan tesettür cepli yelek modelleri; özellikle limon sarısı renkleri ile oldukça şık bir duruş sergilemektedir. Beyaz gömlek, sarı renkte cepli yelek tesettür ve pembe pantolon kullanılarak yapılan kombinler hem günlük hem de gece davetlerinde kullanılabilecek özel kombinlerdendir.

2016 Tesettür Cepli Yelek Modelleri ve Fiyatları

Tesettür Cepli Yelek Modelleri, fiyat anlamında oldukça uygun olup ortalama 20 TL ile 150 TL arasında değişmektedir. Uzun modellerinin de bulunduğu yeleklerde fiyat farklılığı bu anlamda değişebilmektedir. En güzel tesettür cepli yelek modelleri için küçük çaplı bir araştırma yeterli olmaktadır. Özellikle 2015 yılından itibaren tesettür modası için oldukça fazla çalışmalar ve tasarımlar yapılmış, pek çok yerde modeller sergilenmiştir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git