Taşlı Abiye Modelleri Göz Dolduruyor

Taşlı Abiye  Modelleri Göz Dolduruyor
15 Mart 2016 tarihinde eklendi, 3.997 kez okundu.

Taşlı Abiye modelleri ve Taşlı Abiye Resimleri

Abiyeler de birçok detay kullanılıyor muhakkak fakat en sık rastladığımız detaylardan birisi taş işlemeleri. Bu yazımızda sizlere taşlı abiye modellerini inceleyeceğiz. Taşlı abiyeler taşın nereye işlediğine göre ayrılabilir.

2017 Komple Taşlı Abiyeler

 

                Şatafattan ve gösterişten hoşlanan bayanlar için oldukça iyi bir tercih olan komple taş abiyeler ile başlayalım. Bu modellerde abiyenin tamamı taş ile işleniyor. Abiyenin uzunluğu fark etmiyor. Hem kısa hem uzun komple taş abiyeler mevcut fakat hanımlar en çok kısa abiyeleri tercih ediyor.

Parçalı Taşlı Abiyeler

 

                Bu modellerde taş abiyenin belli bir kısmına işleniyor. Örnek vermemiz gerekirse, dekolte kısmına işlenen taş detayı mevcut. Bunun haricinde bel ve sırt hizasına işlenebiliyor. Son olarak belden aşağı –abiye uzunsa- taş işlemeleri yapılmakta. Sırt dekoltesine sahip abiyeler için dekoltenin etrafına taş işlemesi yapılan modeller de mevcut. Burada vereceğiniz karar, dikkatleri nereye çekmek istediğinize, güzelliğinizi nasıl sergilemek istediğinize bağlı değişiyor.

Uzun, Taşlı Abiyelerin Sahip Olduğu Detaylar

Taşlı Uzun Abiyeler 2016

                Bir abiye hem uzun hem de taşlıysa, o abiyede mutlaka yırtmaç detayı kullanılmalıdır. Elbisenin uzunluğu ve taşın yoğunluğu gözleri rahatsız edebilir. Tam bu noktada açılacak derin bir yırtmaç durumu düzeltebilir.

Kısa, Taşlı Abiyelerin Sahip Olduğu Detaylar

Taşlı Kısa Abiyeler 2016

                Abiye her ne kadar kısa olsa da komple taş olması gözünüze batabilir.

Şayet böyle bir durum varsa tül detayına başvurmalısınız. Kısa taşlı abiye modellerinde kullanılan tül detayı taşın ağırlığını biraz hafifletiyor ve daha hoş bir görünüm kazandırıyor diyebiliriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git