Taş İşlemeli Gelinlik Modelleri 2016-2017

Taş İşlemeli Gelinlik Modelleri 2016-2017
13 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 577 kez okundu.

Hayatta en özel gün sorusuna verilen cevaplardan ilk sıralarda yer alan muhtemelen çiftlerin birbirlerine evet dediği o muhteşem gündür. Her ayrıntısına özen gösterilir. Her şeyin kusursuz olması için haftalar hatta aylar öncesinden hazırlıklar yapılır. Düğünün nerede yapılacağı, nasıl bir düğün olacağı, gelin arabasının süslenmesi, damatlık tercihi, düğünün yemekli mi ya da yemeksiz mi olacağı, kaç kişilik bir organizasyon yapılacağı gibi bir sürü madde tek tek incelenir ve en iyisinde karar verilmeye çalışılır.

Bu maddeler arasında hepimiz biliriz ki gelin adayı kişilerin en önem verdiği madde nasıl bir gelinlik satın alacaklarıdır. O gün mükemmel gözükmek için bir sürü model incelenir, denenir ve fikir alınır. Tüm gözler zaten gelinde olacaktır fakat rüya gibi denilen o günde masal prensesi gibi olmak için her detayın üzerinde durulur.

Taş İşlemeli Gelinlik Modelleri 2017

Günümüzde artık o kadar çok gelinlik modeli mevcuttur ki adaylar bu açıdan çok şanslıdır. Öncelikle ilk iş kendi vücutlarını tanımak ve buna göre bir model seçmek olmalıdır. Daha sonrasında seçilen modelin sade mi yoksa daha hareketli ve ışıltılı olup olmayacağıdır. Taş işlemeli gelinlik modelleri bu noktada herkesi etkisi altına almak isteyen, tüm gözleri kendine hayran bırakmanın hayalini kuranlar için iyi bir tercihtir. Özellikle düğününü salonda yapmayı planlayan adaylar için taş işlemeleri çok iyi bir seçenektir. Salon ışıkları altında göz kamaştırıcı şekilde olmak ve ışıl ışıl parlamak kaçınılmazdır.

2017 Taş İşlemeli Gelinlik Modelleri

Taş işlemeleri gelinliğin çok daha özel görünmesine yardımcı olmaktadır. Işıl ışıl gözüken bir şey nasıl özel durmaz ki? Burada önemli olan taş detaylarının nasıl kullanılacağı konusudur. Gelin adayları kendi zevk ve tercihlerine göre taşları gelinlikte istedikleri yerde kullandırabilirler. Tamamen gösterişli bir şey isteyenler üst bölümü komple taş işlemeli gelinlik modelleri ile kullanırken, daha sadelikten yana olup ama yine de taş detayı isteyenler sadece yaka gibi ya da sadece bel gibi yerleri hareketlendirebilirler.

Taş işlemelerinin avantajı istenilen yerde kişinin hayaline göre kullanılabiliyor olmasıdır. Askılarda omuzdaki kısımlarda, sırt bölümünde kullanım alanları en çok tercih edilenlerdir. Gelinliğin modeline ve kendi zevkinize göre bu detayları belirleyip gecenin yıldızı olarak o günün hakkını verebilirsiniz. Aş boyutlarını ve renklerini istediğiniz gibi seçebilir havanızı istediğiniz gibi farklılaştırabilirsiniz.

Taş İşlemeli Gelinlik Fiyatları

İddiayı seven, gözler üzerinden hiç inmesin isteyen herkes taş işlemeli gelinlik modellerini tercih edebilir. İstenilen bölümde uygulanma avantajı ile her vücut tipinde olan adaylar kullanabilir. Yapılması gereken kendinizi tanıyarak vücudunuza en yakışan modeli belirlemektir. Sonrasında yine vücut şekliniz, gelinlik modeliniz ve zevklerinize göre taş işlemelerinin nasıl olacağına karar vermektir.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git