Takım Elbise Tercihlerimiz Nasıl Olmalı

 

Erkekler için şıklık denilince akla gelen en önemli tarz takım elbisedir. Özel günler, iş yemekleri davetler için takım elbise kombinleri vazgeçilmezdir. Özellikle son yıllarda gençler tarafından tercih edilen Slim fit takım elbiseler şık ve tarz görünmenin adı haline geldi. Daha ciddi ve güvenilir görünüm kazandırmasının yanı sıra yürüyüşü bile değiştiren sizi dışarıdan hemen fark ettiren sihirli bir dokunuş. Bu sezonda özellikle yelekli takım elbise modellerini erkekler üzerinde daha sık göreceğe benziyoruz. Takım elbise koleksiyonlarında her zamanki gibi hem gözlere hem gönüllere imzasını bu sezon da bırakacak.

Bu sezon takım elbise modellerini incelediğimizde renk uyumu göze çarpıyor. Takım elbise aksesuarlarında alışılmışın dışında kravat- kemer uyumu kullanmaları markalara farklı bir hava katıyor. Pantolon, ceket için aynı kumaş ve renk modelleri ağırlıkta ancak isteğinize göre aynı renk yeleği de kullanabilirsiniz. Özellikle takım elbise yeleklerinde bu sezon beyaz renk göze çarpıyor.
Ekoseli takımlar içinse daha koyu renkler kullanılmış. Koyu rengin açık tonları ile kravat ve ayakkabı kullanmanız kombin uyumu sağlayacaktır.

Spor takım elbise tercih edilecekse yelek tercih etmeyip beyaz bir gömlek ile koyun tonlarda takım elbise tercih edebilirsiniz. Canlı ve hareketli bir görünüm için kravat renginizi daha açık ve zıt renklerde tercih edebilirsiniz. Koyu renk takım elbiseler dışında renkli ceket ve pantolon ile kombin oluşturabilirsiniz. Bütününde aynı renkleri tercih etmek isteyenler için kahverengi ya da koyu yeşil takımlar tercih edebilirsiniz. Ekoseli gri takımları bordo ve mor renklerdeki aksesuarlar ile tamamlayabilirsiniz. Sadece fit kişiler için değil büyük beden kişiler için de takım elbiseler çok yakışıklı olabilir.

Bütün kişilere ve zevklere uygun takımlar ile davetlerde toplantılarda aradığınız şıklığı yakalayabilir. Kendinize has stil sahibi olabilirsiniz. Kesimleri ve kumaşları ile günlük kullanım için uygun takım elbiseler ile kendinize uygun kombinler oluşturabilirsiniz.