Tafta Şal Modelleri ve Tafta Şal Resimleri

Tafta Şal Modelleri ve Tafta Şal Resimleri
5 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 3.392 kez okundu.

Sert bir kumaşa sahip olan taftaya, tekstil ürünlerinde sıkça yer verilir. Kumaşının sert olması bayanların rahat kullanım yapmalarını sağlar ve kaymaz özelliğe sahiptir.

Şık bir görünüme sahip olması ise tesettürlü bayanların daha çok dikkatini çekmesini sağlıyor.

Stil sahibi bayanlar ve modayı takip edenlerin vazgeçemediği aksesuarlardan olan şal modelleri arasında yerini alan tafta şal modelleri tesettürlü bayanların gözdesi olmuş durumda. Her kıyafete uyum sağlaması, klasik ve spor giyimle kombin oluşturması, tafta şal modellerinin uzun süre daha trendler arasında olacağını gösteriyor. 2017 tafta şal modelleri incelendiğinde duruşunun ipek şallara benzemesi dikkat çekiyor. İpek görünüşünün yanı sıra uygun fiyatlarıyla çeşitli renklerini almayı mümkün kılıyor. Suni ipekten üretilen tafta şallar yumuşak, hafif parlak bir görünüme sahiptir. Günlük yaşamda rahatlıkla kullanılabilir. Pek çok markada tafta şalların farklı desen ve renklerini bulabilirsiniz.

Şalların eşarplara göre rahat kullanım olanağı sunması tesettürlü hanımların örtünmede şallara fazla yer vermesini sağlamıştır. Hacimli ve dik duran yapısı sayesinde tafta şal modelleri bayanların en çok tercih ettikleri modellerden biridir. İpeksi görünümünün olması çift taraflı kullanılmasını da sağlıyor. Tesettür modasında şalların kullanılmaya başlanmasıyla, bayanlar daha özgür kombinler yapmaya başladı. Muhafazakar moda firmalarının üretmiş olduğu şallar artık tek tip değil, çok sayıda çeşitliliğe sahip olarak üretiliyor. Şalların modern bir görünüme sahip olması da başörtüsünde şallara verilen önemi artmasını sağlamıştır. Eşarplara göre daha geniş bağlama şekillerinin olması, her yüz tipine uygunluğuyla şallar her yaştan tesettürlü hanımın tercih ettiği modeller olmayı başarmasını sağladı. Belli bir genişlik ve büyüklüğe sahip olmasıyla kapalı bayanların boyunlarının görünmeden rahat hareket etmelerini de sağlıyor.

İpek Görünümlü Tafta Şal modelleri

2016 Tafta Mor Şal Modelleri

Genç kızlar başörtüsü olarak genellikle ipek şalları tercih ediyor. İpek özelliği taşımasa da görünüm itibariyle tafta şallar ipek şallara benzemektedir. Bu özelliğiyle daha uygun fiyatlarda olması tafta şalların kullanımını da arttırmış gibi görünüyor.

Pastel tonlarının yaygın olarak kullanıldığı tafta şal modelleri 2017 yılında da sıklıkla kullanılanlar arasında yerini alıyor. Tafta şalların uç kısımlarında renkli desenlere de rastlamak mümkün oluyor.

Etiketler:

Tafta Şal Modelleri ve Tafta Şal Resimleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. tafta esarp dedi ki:

    Tafta şallar ucuz olması ve gösterişli görünmesi sebebiyle çok tercih ediliyor.

Sayfa başına git