Swarovski Bayan Çanta Modelleri 2016-2017

Swarovski Bayan Çanta Modelleri

En gösterişli ve taşlı modelleri severek tasarlayan marka Swaraovski, bayan çanta kategorisi içinde özel olarak çalışmaktadır. Ürünlerinin neredeyse hepsi daha çok gece davetleri için ve portföy tarzında üretilmektedir. Tasarımları için koleksiyonlarını sürekli birbiri ile bağlantılı tutan Swarovski, ekstrem bir çalışma içerisine girmemektedir. Sırt çantası dahil herhangi bir kol çantası yoktur. Sadece özel davetler için özel çanta modelleri üretilmektedir. Ülkemizde herhangi bir giyim veya çanta mağazası bulunmayan Swarovski, ürünlerini internet üzerinden satış yapan birkaç site ile anlaşarak sergilemektedir. Bu ürünler kimi sitelerde indirim uygulanarak daha uygun fiyata bulunabilecek tarzda üretilmiştir. Kimi çantalar için ise herhangi bir indirim hiçbir zaman söz konusu olmamaktadır. Yüksek fiyatlı ürünleri için özel tasarım ürün oldukları söylenebilir.

Swarovski Bayan Çanta Modelleri 2016

Swarovski bayan çanta modelleri nelerdir?

Sadece portföy tarzda çanta modeli bulunan Swarovski, tüm modellerinde taş detayını bolca kullanmıştır. Çanta veya giyimde taşlı bir görüntüden hoşlanmayan kişilere asla hitap etmeyecek modellere sahiptir. Gösterişi seven ve taşlı kombinlerden hoşlanan kişiler için ise çanta seçiminde bakılacak ilk mağaza ünvanına sahiptir. Orta kesim halka hitap etmeyen ürünleri bulunmaktadır. Swarovski bayan çanta modelleri genellikle kolay kombinlenir ve abiye uyumlu çantalardır. Düz, uzun, kısa veya pantolon tarzı oluşturulan özel gün kombinlerine her şekilde uyum sağlayacak farklı portföy çanta muhakkak bulumaktadır.

Swarovski bayan çanta modellerine nereden ulaşılabilir?

Türkiye’de herhangi bir giyim mağazası bulunmayan Swarovski markasının çanta modellerine İnternetten satış yapan kanallar ve orijinal ürün barındıran sitelerden ulaşmak mümkündür. Örneğin Türkiye’ye özel ve pek çok satış dükkanı barındıran siteler bu anlamda orijinal ve indirimli Swarovski bayan çanta modelleri kategorisini ekrana getirecektir.

Swarovski bayan çanta modellerinin ortalama fiyat aralığı nedir?

Genellikle özel swarovski taşlarını modellerine dahil ederek tasarımlar yapan markanın internet üzerinden yaptığı satışlardan toplanan kaynak bilgilere göre ülkemizde Swarovski bayan çanta modelleri için belirlenen fiyat aralığı 500 TL ile 5000 TL arasında değişmektedir. Çantada bulunan tasarımın özelliği ve taş miktarının fazlalığı doğru orantılı bir şekilde fiyatı yükseltmektedir.