Sırt Dekolteli Abiye Modelleri ve Resimleri

Sırt Dekolteli Abiye Modelleri ve Resimleri
21 Mart 2016 tarihinde eklendi, 3.410 kez okundu.

Abiye modelleri hanımların seçmekte çok zorlandığı giyim modelleridir.

Çünkü Sırt dekolteli abiye elbiseleri taşımak zordur.

Geniş omuzlara sahip bayanların dikkatleri başka yere çekmesi dolayısıyla en çok tercih ettiği sırt dekolteleri, her geçen yıl daha da ilginçleşerek oluşturulmakta.

En çok tercih edilen sırt dekolteli abiye modelleri ise şunlar:

Düz V şeklinde sırt dekolteli abiye elbiseler

2016 V Şeklinde Sırt Dekolteli Abiye Modelleri

                Daha sade ve zarafet yanlısı bayanların yıllardır tercih ettiği, genellikle siyah, gece mavisi gibi renklerle kullanılan mat yahut parlak sırt dekolteli abiyeler; dekoltenin herhangi bir detaya sahip olmadığı, düz bir şekilde kuyruk sokumuna yahut belin yarısına kadar inen sırt dekolteleri görünüm açısında V harfini andırıyor.  Daha çok uzun etekli abiyeler de kullanılan bu dekolte şekli, resmi davetlerde tercih edilmesiyle öne çıkıyor.

Asimetrik kesimli ve işlemeli sırt dekolteli abiye elbiseler

2016 Asimetrik Kesimli Taşlı Sırt Dekolteli Abiye Modelleri

                Görkem ve ihtişamdan yana bayanlar için es geçilmemesi gereken işlemeli sırt dekolteleri, sırt kısmında kullanılan ten rengi transparan bir kumaş üzerine sağlı sollu sınırlar halinde taşlarla işlenen figürleri içermekte. Abiyenin geneline hâkim olan abartılı taş işlemeleri, kişinin düğün, nişan davetleri ve mezuniyet törenleri gibi özel gecelerde kullanması gereken bir model olduğunu vurgulamakta.

Şerit bantlı sırt dekolteli abiye elbiseler

2016 Şerit Bantlı Sırt Dekolteli Abiye Modelleri

                Abiyeye daha dinamik ve genç bir hava katan şerit bantlarla oluşturulmuş ve Japon Style denilen sırt dekolteleri, kısa etekli modellerde karşımıza çıkmakta. Bantlarla hâlihazırda hareketin sağlandığı model üzerine daha fazla detay yerleştirmekten kaçınan markalar, mat ve koyu renk kullanımını öne çıkarıyor. Özellikle mezuniyet törenlerinde, genç kızlar tarafından rağbet gören şerit bant sırt dekolteli abiye modelleri doğru topukluyla kombini sayesinde kişiye şık, zarif ve aynı zamanda hareketli bir görünüm sağlıyor.

Sırt dekolteli abiye elbise resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git