Şifon Tesettür Elbise Modelleri ve Fiyatları

Şifon Tesettür Elbise Modelleri ve Fiyatları
12 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.285 kez okundu.

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte artık Şifon Tesettür Elbise Modelleri konusunda hafifleme yoluna girildi.

Tesettürlü bayanlarda kendi giyim tarzlarına göre daha ince kumaşlı giysiler tercih etmeye başladı. Bu anlamda tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği yaz giysisi, şifon elbiselerdir. Tesettür şifon elbiseler, oldukça kullanışlı ve serin tutan kumaş yapısına sahip olduğundan sorunsuz bir şekilde kombini sağlanabilir.

Özellikle kalın askı şifon elbiselerin içerisine uzun kollu ince bodyler giyilerek kombin yapıldığında oldukça şık bir görüntü elde edilebilmektedir.

Tesettür Şifon Elbise Fiyatları

Tesettür şifon elbise modelleri nelerdir?

Öncelikle tesettürü tercih eden bayanlar için kısıtlı olan giyim tarzını bir nebze genişleten şifon elbiseler, modelleme anlamında da oldukça farklı tasarımlara sahiptir. Elbiselerin kısa ve uzun boyda olması, tesettürlü bayanlar için pantolon giyimi ya da pantolon giyimine gerek duyulmaması anlamını taşır. Bu nedenle elbise tasarımları daha çok desenlere yöneliktir. Bunun yanında uzun kollu şifon elbiseler de bulunmakta ve tesettürlü bayanların kombin giysilerini teke indirmektedir.

Tesettür şifon elbiselerin ortalama fiyat aralığı nedir?

Bugün pazarda dahil pek çok mağazanın bayan bölümünde bulunabilen tesettür şifon elbise fiyatları gayet makul fiyatlara satılabilmektedir. Fiyat aralığı 25 TL ile 100 TL arasında olan elbiseler, alışveriş yapılabilen internet sitelerinde daha uygun fiyata da bulunabilmektedir.

Tesettür şifon elbiseler nasıl kombinlenir, şifon elbiselere göre hangi renk şallar daha doğru bir görünüm sağlar?

Her şeyden önce tesettür şifon elbiseler, kombinlenmesi en kolay giysi grubundandır. Çünkü bazen tek parça olarak kullanılabilen elbiseler, gerek görüldüğünde sadece uzun kollu body yardımı ile doğru bir şekilde kombinlenebilmektedir.

Bu anlamda da ister düz renk bir elbise olsun, ister desenlere sahip bir elbise; şal seçimi kombinin esas parçası haline gelir.

Eğer siyah gibi koyu renklerde bir şifon elbise tercih edilirse, şal seçimi kesinlikle pastel tonlarında olmalıdır. Örneğin sarı veya toz pembe gibi renkler tesettürlü bayanların siyah üzerine yapabileceği en uyumlu kombinlerdendir.

Desenli bir şifon elbise tercih ediliyorsa da, şal modelinin daha düz; renginin ise desene uyumlu olmasına dikkat edilmelidir.

Şifon Tesettür Elbise Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git