Şalvar Bayan Pantolon Modellerine Bakmalısınız

Şalvar Bayan Pantolon Modellerine Bakmalısınız
14 Mart 2016 tarihinde eklendi, 2.375 kez okundu.

1980’li yılların başında moda olan şalvar pantolonlar, günümüzde de yine trend olmuş durumda. Erkeklerin de bayanların da gönül “rahatlığıyla” kullandığı şalvar pantolon modelleri değişik şekillerde tasarlanmakta:

Şalvar Kot pantolon modelleri

 

Denim kumaşlar kullanılarak oluşturulan modellerde, diz üstüne kadar aşırı bol bırakılan pantolonlar, diz itibariyle süper skinny oluyor. Sıra dışı bir görünüme sahip bu model yanında, diz üstü ve altındaki geçişi daha soft halleden modeller de bulunmakta. Özellikle taşlanma, eskitme, yırtma gibi detaylarla tasarlanan şalvar pantolonlar; koyu mavi, mavi, lacivert gibi renklerle karşımıza çıkmakta. Genellikle bayanlar tercih etse de, son zamanlarda erkeklerin üzerinde de bol bol görmeye başlanılan bu model, üst kısımda kullanıcının genellikle dar kesimli kıyafet tercihiyle kombin ediliyor.

Şalvar Desenli kumaş modelleri

 

Baskılı, desenli, figürlü kumaşlarla oluşturulan şalvar pantolonlar özellikle kadınlar arasında kendisine alıcı buluyor. Yaz aylarında tercih edilen bu modeller, kesim şekillerinde kot pantolonlarla benzerlik göstermekte. Daha klasik kadınların çiçek figürlü modellerden yana tercihini kullandıklarını görürken; fütüristik giyim detaylarını nostaljiyle birleştiren geometrik figürlerin kullanıldığı kumaşlar da değişik bir görüntü elde etmeleri için kadınlara yardımcı oluyor.

Şalvar Otantik modelleri

 

Daha çok kanvas tarzı kumaşlarla ve tek renk tasarlanan bu modellerin, pantolon tek bacak üzerini diz altına kadar kaplayan farklı renkteki bir kumaşla kaplanması en çok dikkat çeken detaylardan biri. Özellikle bordo, haki, siyah, lacivert gibi renklerin yoğunlukla kullanıldığı otantik şalvar pantolon modellerini, daha çok kadınlar tercih etse de, erkeklerin de bu tür pantolonlar giymeye başladığı görülüyor.

2017 Bayan Şalvar Pantolon Kombinleri ve Resimleri

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git