Romantik Gelinlik Modelleri 2016-2017

Romantik Gelinlik Modelleri 2016-2017
15 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 708 kez okundu.

Gelinlik kataloglarına bakarken potansiyel gelin adayının kafasında oluşacak soru işaretlerini bir hayal etmeye çalışın. Her kadının kendine göre bir tarzı vardır. Bu nedenle kendine en yakın hissettiği gelinlik modeli en uygunu olacaktır. Bununla beraber farklı tarzların kombinleri gelinliklerin üzerinde doğru şekilde tasarlandığında yeni bir modelin ortaya çıkmasıyla gelin adayının istediği tasarım elde edilebilir. Belden aşağı kabarık devam eden ve tül – dantel den oluşan ve nostaljik bir tasarıma sahip gelinlikler hala gelin adaylarının daha çok tercih ettiği modeller arasında. Bununla beraber modern bir görünüşe sahip dar kesim ve kısa duvaklı gelinlikler de gelin adayları tarafından tercih ediliyor.

2017 Romantik Gelinlik Fiyatları

Klasik modern ve romantik tasarımlara sahip olan gelinlikler arasında seçim yapma her zaman zordur. Ancak romantik bir gecede romantik görünüme sahip olmak isteyen gelinler yeni tasarımların ve şık romantik gelinlik modellerin peşine düşmeye devam ediyor.

2017 Romantik Gelinlik Modelleri

Romantik Bir Düğünde Romantik Gelinlik

Gelinliklerin modern veya klasik görünüşte olmasını sağlayan faktörlerden biri dikim şekilleri. Klasik modeller daha çok nostaljik dikişlere sahiptir. Gelinlik dikilmeden önce yapılan tasarımda uzun zamandır kullanılan dikim şekli kullanılması tasarlanmış gelinlikler olarak karşımıza çıkar. Bu gelinlikler klasik gelinlik modellerini seven gelinler için idealdir. Modern tasarımlı gelinliklerde ise daha çok parça dikimi yapılır. Gelinliğin örneğin iki parçası ayrı ayrı dikilir daha sonra birleştirilir ve modern bir görünüm oluşur. Romantik gelinlik modelleri ise her iki dikim tarzının kullanıldığı ve detaylara önem verildiği tarzdır. İster klasik ister modern dikimde olsun bu tarz gelinliklerde gelinin “masumiyeti” ön plana konur. Özellikle sırt bölgesinde işlenen detaylar gelinliğin asil ve şık durmasını sağlar. Bu detaylar daha çok yaprak sarmaşık vb. gibi modellerden oluşur. Romantik modeller özellikle gelinin isteğine göre özel dikim modellerden oluşmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git