Rahat İnce ve İnce Pardesü Modelleri

Rahat İnce ve İnce Pardesü Modelleri
25 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 623 kez okundu.

Moda rüzgârlarını estirmeye devam eden moda tasarımcıları, tesettür giyime de son yıllarda oldukça fazla önem veriyor. Bu durumda da bayanlar için rahat ince pardesü modelleri en şık tasarımları ile sunulurken, yaz sezonu için uygun olan ince modeller farklı renk seçenekleri ile kullanıcısına yardımcı oluyor.

İnce tasarımlı pardesü modelleri

2016 İnce tasarımlı pardesüler

                Elbette ince pardesü modelleri ilgi gören ürünler arasında olmaktadır. Bu modellerin detaylarına göz attığımızda, şu ürünler sizlere yardımcı olabilecektir.

Deri detaylı spor ince pardesü modelleri

2016 Deri detaylı pardesüler

Biraz daha detaycı ve şık olmayı seviyorsanız, siyah bir pardesü modeli, deri detayları ile birlikte tercih edilebilir.

Omuzlarında, gövdesinde ve kollarında belirgin deriler kullanılarak, şıklık farklı bir boyuta taşınmıştır. Düz kesim kalıbı ile kolların bol olarak tasarlanması, rahat ve ferah bir kullanıma ev sahipliği yapıyor.

Kemerli ince pardesü modelleri

2016 Kemerli pardesü modelleri

Genel olarak pardesü modellerinde şıklığı ön plana çıkartan aksesuarlar elbette ki kemerlerdir.

Yine bahsettiğimiz bu tasarımlarda, kemer detayları ile şık hale getirilmiş pek çok model vardır. Mesela, mavi tonlarda tercih edilebilecek bir model, ince ve kahve tonlarında bir kemer ile şekillendirilmiştir. Hem vücudunuzu daha düzgün gösterecek hem de model sizleri daha şık gösterebilecektir. Böylelikle sizlerde bu ürünlerden seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Önden düğmeli ince pardesü modelleri

2016 Önden düğmeli pardesü modelleri

Kesinlikle pardesü modelleri, seramik ve büyük düğmeleri ile daha şık öyle değil mi? Hangi renk tercih ederseniz edin, önden düğmeler bu konuda sizlere sunulacaktır.

Yine yaka düğmeleri de tercih edilerek, daha modern bir ürün kullanıcılarına sunulmaktadır.

Gizli fermuarlı pardesü modelleri

Gizli fermuarlı pardesüler

                Kolay kullanım için  fermuarlı pardesü modelleri de tercih edilebilir. Fakat şıklığınızı gölgelememesi için, gizli fermuarlı ürünlerden tercih yapmak önemlidir. Sizlerde arkadan gizli fermuarlara sahip ürünleri tercih ederek, daha rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Siyah bir pardesü modeli, önde bulunan krem ya da gümüş tonlarında ki şerit ile farklı bir boyuta taşınabilir öyle değil mi? Yüzlerce model ve renk çeşitliliği arasından kendi seçimlerinizi gerçekleştirerek, satın alabilirsiniz.

Kumaş ve kesim detayları moda evleri sayesinde sizlerin istekleriniz doğrultusunda gerçekleştirebilecektir. Yine hazır giyim sektöründe öncü markalar dahilinde de bu seçimleri yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git