Pullu Balıkçı Yaka Bluz Modelleri

Pullu Balıkçı Yaka Bluz Modelleri
29 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 787 kez okundu.

Bayanlar bluz modelleri arasından pek çok farklı seçim yaparken, bu yıl,  pullu balıkçı yaka bluz modelleri oldukça revaçta bulunan ürünler arasında.

Farklı renk ve model seçeneklerine sahip olurken, üzerinde kullanılan aksesuarlar ile şıklık kazanmaktadır. Moda evleri ve sektörde öncü firmalar dahilinde seçimler gerçekleştirebilirsiniz.

Balıkçı yaka bluz modelleri

2016 Pullu Balıkçı Yaka Bluz Modelleri

                Bayanların vazgeçilmezi olan balıkçı yaka modeller, pullu tasarımları ile sadece bayanlara destek olmaktadır. Bluz modelleri arasından bu modeller oldukça şık ve gösterişli tasarımlardan oluyor.

Yaz aylarında her ne kadar açık ve pastel tonlar tercih edilse de, kış aylarında daha koyu renkler bu konuda iyi bir seçim olacaktır. Üzeri pullar ile ışıltılı bir hale getirilmiş olan balıkçı yaka bluz modelleri, bayanların bir hayli ilgisini çekiyor.

Siyah bluz abiye modelleri

2016 Siyah Balıkçı Yaka Bluz Modelleri

Siyah bluzlar, gelerek olarak gümüş pullar ile ışıltılı bir hale getirilmektedir. Bir şehir ışıltısının uzaktan görünümünü herkes bilir öyle değil mi? İşte tam da bunu yansıtan pullar, siyah bluzlarda en güzel tasarımları ortaya koymuştur. Ünlü moda tasarımcıları en yeni ve trend ürünlerini bayanlara sunarken, geçiş dönemlerinde de tercih edilmesi mümkün olan siyah pullu bluz modelleri, beğeni toplamaya devam ediyor.

Baskılı bluz modelleri

2016 Baskılı Pullu Balıkçı Yaka Bluz Modelleri

Balıkçı yaka bluz çeşitleri arasında, baskılı modeller de bulunmaktadır. Yine farklı renk tonları üzerine yapılan baskılar, farklı tarzları yansıtabilecektir. Yine omuzlarında ve kollarında pul detaylar bulundurularak, daha göz alıcı modeller ortaya koyulmaktadır.

Sade pullu bluz modelleri

2016 Sade Pullu Balıkçı Yaka Bluz Modelleri

Eğer ki biraz daha sade modellerden seçimler yapmak istiyorsanız, tamamında pul kullanılmayan modeller ilginizi çekebilecektir. Yaka kısımlarında, kol ve bilek detaylarında kullanılan pullar sizler için yeterli bir modeli sunabilecektir. Bu modellere de yine sektörde öncü firmalar dahilinde ulaşabileceğiniz gibi, kendi tasarımlarınız hakkında da bilgileri moda evlerine sunarak, en uygun şekilde dizayn edilen ürünlerden faydalanabilirsiniz.

Bahsettiğimiz tüm ürün ve ürün detaylarına, görsel öğelerden ulaşarak, daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Böylelikle kendi tarzınıza, zevkinize ve isteklerinize göre seçimler yaparak, yaz ve kış sezonuna uygun ürünler hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git