Pul İşlemeli Tesettür Abiye Modelleri 2017

Pul İşlemeli Tesettür Abiye Modelleri 2017
21 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.105 kez okundu.

Abiye kullanımı gerektiren durumlarda tesettür giyimine yakışır bir tasarım oldukça şık seçimlere neden olur. Ancak yanlış kullanım kötü sonuçlar da doğurabilir. Pul işlemeli abiye modelleri arasından kendinize en uygun modeli seçmenin birkaç yolu vardır. Bunların başında bedeninizin özelliklerini doğru tanımak gelmektedir. Bedenini doğru tanımak nasıl bir giyim tercih edileceğini de belirlemektedir. Eğer kilolu bir yapıdaysanız ve dikkati kilolardan çok pul işlemelere vermek isterseniz işlemelerin kollarda yoğunlaşmasına dikkat edebilirsiniz. Kolları pul işlemeli gövdesi düz olan tasarımlar oldukça güzel bir görünüm kazandırır. Gövde ve göğüs bölümündeki işlemeler daha çok zayıf ve dar kalıplı kadınlar için kullanışlı olmaktadır.

Pul İşlemeli Tesettür Abiye 2017

Pul işlemelerin kullanıldığı alan kişinin yaşıyla da ilişkilidir. İleriki yaşlardaki kadınların pul işlemeli bir tesettür giyimde işlemelerin yaka ve manşetlerde olması uygundur. Manşetlerde geleneksel motifli işlemeler ileriki yaş kadın tesettür giyiminde şıklık yarışının iyi sonucunu da getirir. Gelin veya damat annelerinin, babaanne ya da anneannelerin manşetlerde pul işlemeli kıyafetleri oldukça şık olmalarını sağlar.
Gece davetlerinin ışıltısını taşımak isteyen genç kızların pul işlemeleri rahatlıkla kullanabileceğini belirtmeliyiz. Örneğin kilosu fazlaysa kollarda, azsa gövdede kullanımı, doğru renk seçimiyle çok güzel bir görüntü verir. Uzun boylu kadınlarda eteklerde kullanım uygundur. Eteklerin pul işlemeleri oldukça şık bir görünüm sağlar. Yakasında bir broşla şıklık yarışını kazanacağından eminiz.

Her zaman giyilebilir mi?

Pul işlemeli kıyafet giymenin en önemli basamaklarından biri nerede kullanılacağıdır. Hangi ortamda nasıl bir nedenle orada bulunduğunuza bağlı olarak kullanmak gerekir. Gece kullanımı en doğrusudur. Ancak genel olarak ortamda nasıl giyinildiğine de bakmak gerekir. Pul işlemeli abiye kıyafetler hareket engeli oluşturur. Hareketli olacağınız bir ortamda giymek engel oluşturacaktır. Ancak yine de eteklerde ya da ilikleri örtecek şekilde kullanımı mümkündür.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git