Prada Kadife Çanta ve Yeni Sezon Modelleri

Prada Kadife Çanta ve Yeni Sezon Modelleri
5 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 194 kez okundu.

Prada kadife çanta 2017-2018 yeni sezon modellerinin ayrıntılarına girmeden önce söylemeliyim ki bu çantalara aşık olmayacak bir kadın tanımıyorum.

Prada kadife el çantası mavi

Bu güne kadar kadife bir el çantasını bu kadar istediğimi hatırlamıyorum. Özellikle el çantası taşımayı sevenler bilirler; zaman içerisinde yok bunu yolculuk sırasında taşırım, yok şunu dışarı çıkarken yanıma alırım derken, klasik olsun trendy olsun, çantaların sayısı artarda artar.

Prada Velvet Cahier çanta koleksiyonu ise “hoş görünüyor” yerine size “bu çantayı hemen alıyorum” dedirtecek cinsten.

Prada çanta modeli – camel

Prada’nın çanta yelpazesi her zaman çok geniş olmuştur. Klasik Double ve Galleria modellerinin de arasında bulunduğu Prada çantalar bu güne kadar hep favorilerim arasında yer almıştır. Ancak Prada yeni sezon kadife el çantası modelleri karşınıza çıktığında hissettiğiniz üç boyutlu etki tarif edilemiyor.

Prada kadife çanta modellerini ilk kez 2016 sonbahar kadın etkinliklerinde tanımıştık. Model gerçekten çok kısa zamanda bir çok kadının kalbinde ve kolunda kendine yer buldu. Kompak ve güçlü dizayn çizgileri ve canlı renkleri ile rüyalarını süsleyecek cinsten.

Ayrıca bir çantanın askısının dizayn ve renk seçimleri de özenle yapılmış. El çantaları ‘gerçekten’ lazım olan eşyaları taşımamıza yardımcı olur ama sizde benim gibi küçükte olsa bir çanta koleksiyonuna sahipseniz, sizi heyecanlandıran bir model gördüğünüzde kendinizi tutamazsınız.

Prada 2017-2018 Velvet çanta modelleri size çantaları neden bu kadar sevdiğinizi hatırlatacak cinsten.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git