Portföy Çanta Modelleri ve Resimleri

Portföy Çanta Modelleri ve Resimleri
4 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 673 kez okundu.

Portföy Çanta Modelleri 2016

Portföy çanta modelleri son dönemlerde özellikle sadece günlük kıyafetler ile değil abiye kıyafetlerde de oldukça tercih edilen çanta modellerindedir. Sizler de portföy çanta tercih edenlerdenseniz 2017 yılında oldukça renkli ve püsküllü portföy çantalar ile sizler de modayı yakından takip edebilirsiniz. Oldukça ünlü çanta markaları da 2017 yılında çanta modellerinde ağırlıklı olarak portföy çanta modellerine yer vermektedirler.

Portföy çanta seçimlerinizde kıyafetleriniz ile birebir uyum yakalayacak renkleri tercih edebileceğiniz gibi bu yıl özellikle zıt renklerin kombini oldukça dikkat çekmektedir.

Özellikle saks mavilerinden tutun da turuncu renklere kadar istediğiniz canlı renkleri bu yıl portföy çantalarda sıklıkla görebilirsiniz.

Şık Portföy Çantalar

2017 portföy çanta modelleri içinde bu yoldukça dikkatleri çeken bir diğer ayrıntı da oldukça büyük ve salaş modellerin sizlere sunulmasıdır. Salaş portföy çantalar özellikle günlük kullanım için en doğru seçimlerden birisi de olabilir. Zarf şeklindeki portföy çanta modelleri de bu yıl oldukça sık göreceğimiz sokak modası içinde yer alan çantalardandır.

Portföy çantalarda bu yıl oldukça dikkat çeken ayrıntılardan birisi de oldukça büyük olmalarıdır. İsterseniz elinizde tutabilir isterseniz de kolunuzun altında taşıyabilirsiniz. Yalnız büyük olmaları bu yılki portföy çantalarının en büyük özelliklerindendir diyebiliriz.

Etnik desenli portföy çanta de bu yıl portföy çantalarda oldukça sık görüldüğünü söyleyebiliriz.

Taşlı portföy çanta modelleri ve etnik desenli bir portföy çantayı bu yıl kesinlikle sizler de kombinlerinizde tercih etmelisiniz.

2017 portföy çanta resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git