OXXO 2016 Bayan Pantolon Modelleri

OXXO 2016 Bayan Pantolon Modelleri
5 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.365 kez okundu.

1993 yılında kurulan OXXO, o günden bu yana bayan giyimde öncü markalardan biri haline gelmeyi başardığı gibi Suudi Arabistan, Dubai gibi Arap ülkelerinde de ismini duyurmayı başarmıştır. Pantolon modellerinde de isminden sürekli bahsettiren markanın en çok tercih edilenleri ise şöyle:

Skinny fit:

OXXO 2016 Bayan Skinny Fit Pantolon Modelleri

Bel altından başlayıp, kalça ve baldır bölümlerini saran ve gittikçe konikleşen bir yapıya sahip skinny fit modeller; çok değişik tarz ve desende oluşturuluyor. Kot olanlarında yer yer yırtıkların görüldüğü modellerde, genellikle zayıf bayanlar için pantolonlar üretilmekte.

Pencil leg:

OXXO 2016 Bayan Pencil Leg Pantolon Modelleri

Bileğin hemen yahut bir parmak üstünde biten, görece regular kesime sahip olan bu model ise OXXO pantolon modelleri arasında en çok dikkat çekeni olmakta. Paçaların katlanılarak da tasarlandığı pencil leg modeller; yine desenli kumaşların kullanımıyla da tasarlanabilmekte. Kot ve keten olanlarının genellikle eskitilememiş olduğu modeller de yine zayıf yapılı bayanlar için model üretmekte.

Bootcut:

OXXO 2016 Bayan Bootcut Pantolon Modelleri

                Regular kesimli vücudu rahat bırakan ve boru paça modelini bünyesinde barındıran bootcut pantolonlar, yine koleksiyon arasında göze çarpanlardan biri. Eskitilmemiş ve yırtılmamış kumaşlarla oluşturulan bu modeller de toplu bayanlar için de tasarlanan pantolonlar bulabilmek mümkün.

Flare leg:

OXXO 2016 Bayan Flare Leg Pantolon Modelleri

                70’lerin modasını yeniden podyuma çıkaran OXXO pantolon modelleri, İspanyol paça yani flare leg modellere oldukça önem veriyor. Kadife, kot ve keten kumaşlarıyla tasarlanan bu modellerde en çok göze çarpan renkler ise kadifede bordo, lacivert, siyah ve camel’ken; kot ve ketende daha çok siyah ve lacivert tonları.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git