New York Moda Haftası 2018 Trendleri

New York Moda Haftası 2018 Trendleri
27 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 62 kez okundu.

New York Moda Haftası ’na damga vuran en önemli kıyafetler 2018 yılı için sokak kıyafet stilleri oldu. Birbirinden ilginç kıyafetlerin yanında bu kış sokaklarda birbirinden çok farklı tarzlarda elbiseler göreceğiz.

New York Moda Haftası ‘nın öne çıkan en önemli kıyafetleri arasında çalışma ortamlarından giyilen kıyafetler gelmekte. Bu resmi kıyafetler artık sokaklarda da sıradan bir sokak kıyafeti olarak giyilecek. Uzun siyah pardösü içine beyaz işlemeli gömlekten oluşan bu elbiselerde pantolon ise eski moda İspanyol paça pantolonlara benzer ve ayakkabıyı gizleyen pantolonlardan oluşmakta. Bununla birlikte beyaz gömleğin üzerine de isteğe bağlı olarak düğmesiz bir yelek giyilebilir. Kalın zincirli ve kumbarayı andıran çantalar yine bu kıyafeti tamamlayacaktır.

Çiçekli Etekler

Sokak kıyafeti denilince resmi kıyafetlerde ayrı olarak, gerçekten sokakta giyilebilecek rahat kıyafetler de akla gelmekte.  New York Moda Haftası ’nda bu kıyafetler de oldukça ilgi çekti. İlk bakışta gayet özensiz gibi duran bu kıyafetler, kafada bere, boğazlı bir örgü kazak üzerine içi polyesterden oluşan bir mont ve altta da çiçekli bol bir etekten oluşmakta. Elbiseyle tamamen tezat renklerde olan büyük bir çanta oldukça ilgi çekici bir görüntü yaratıyor. Ayakkabı  olarak da düz ve kalın tabanlı spor ayakkabı bu kışın sokak kıyafetleri olarak sunulan bir seçenek

Spor Elbiseler

Eğer sokakta daha spor kıyafetler tercih etmek istiyorsanız her dönemin vazgeçilmezi kot pantolonu kullanabilirsiniz. Bilek üzerine kadar gelen kot pantolonun altına yüksek tabanlı bir çizme tamamlayıcı olacaktır. Yalnız klasikleşmişin tersine kot pantolonun paçalarını çizmenin içine sokmuyoruz. Yine uçuk renk boğazlı bir kazak üzerine suni kürk kıyafeti tamamlayacaktır. Ancak buradaki önemli nokta kazağın ve kürkün renklerinin olabildiğince tezat olması. Kot pantolonun renginde bir çanta uygun olacaktır.

Bununla birlikte saçaklı kürkler yine bu kış giyilecek kıyafetler arasında. New York Moda Haftası ’nda tanıtılan suni olan bu kürkler oldukça kalın bir yapıya sahip. Turkuaz mavisi ve açık kahverengi tercih edilen renkler arasında. Kürklerin diz üzerine kadar inen kısımları bir etek gibi açılıyor. Kürkler ve dar mavi kot pantolonlar oldukça ilgi gören ve birbirini tamamlayan kıyafetler.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git