Network Bayan Çanta ve Ayakkabı Modelleri

Network Bayan Çanta ve Ayakkabı Modelleri
12 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 506 kez okundu.

Kış sezonunda oldukça iddialı tasarımları olan fakat yaz sezonu için pek fazla yenilik çalışması yapmayan marka Network, Türkiye’de Beymen ve YKM bünyesinde satışa sunulmaktadır. Bu satış ortaklığında sıklıkla indirimlerin yapıldığı görülmektedir. Network bayan çanta ve ayakkabı modelleri, şık olması dışında rahat olma özelliği de bulunan özel tasarımlara dayalıdır. Kış sezonunda genellikle hit parçaların satışa sunulması, kullanıcılar tarafından oldukça sevilmektedir. Özellikle topuklu ayakkabıların rahat olması pek çok kadın için önemli bir unsurdur ve bu unsur sonuna kadar Network tarafından dikkate alınmıştır. Network bayan çanta modelleri için sırt çantası dahil clutch tasarımları ile de sergilenen ürünler gayet başarılıdır. Kullanım anlamında hasara dayanıklılık süresi uzundur. Günlük modellerin çoğu, gün içerisinde ihtiyaç duyulabilecek eşyaların sığdırılabilmesi baz alınarak tasarlanmıştır. Diğer tüm modeller de konseptleri dahilinde özel ürünlerdir.

Network Bayan Ayakkabı

Network bayan çanta ve ayakkabı modelleri nelerdir?

Daha çok bot ve çizme tasarlamayı seven Network, bu anlamda önemli başarılar elde etmiştir. Kullanıcıların en sevdiği modellerden biri de üst kısmı tüylü botlardır. 2016- 2017 kış tasarımlarında hit parçalarının hangileri olacağı henüz bilinmemektedir. Yaz sezonu dahilinde ve her sezon satışa çıkarılabilen sneaker tarzı spor ayakkabılar Network için de vazgeçilmezdir ve özel bir tasarımları yoktur. Ayrıca, Network bayan çanta ve ayakkabı modelleri; tasarım ayrımı yapmadan her çeşit modeli koleksiyonunda bulundurmaya özel göstermektedir. Çanta modelleri arasında şık ve küçük boy sırt çantaları, portföyler, kol çantaları, el çantaları ve tasarım çantaları bulunmaktadır.

Network bayan çanta ve ayakkabı modelleri için belirlenen fiyat aralığı nedir?

İnternet sitesinde yapılan satış kanalı aracılığı ile saptanan ortalama fiyat aralığı; Network bayan çanta ve ayakkabı modelleri için 100 TL ile 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Sezon sonu dolayısı ile pek çok kışlık ürünlerde indirimler yapılmaktadır. Aynı şekilde çanta modellerinde de sezon sonu indirim fiyatları geçerlidir. Ürünlerin sezonu olsa dahi sık sık indirimler yapıldığı da görülmektedir. Ayrıca Beymen ve YKM mağazalarında da her zaman ekstra indirimler söz konusudur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git