Neslişah Alkoçlar Gelinlik Modeli

Neslişah Alkoçlar Gelinlik Modeli
6 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.284 kez okundu.

2014 yılında Engin Altan Düzyatan ile dünya evine giren Hülya Avşar’ın yeğeni Neslişah Alkoçlar gelinlik tercihiyle birçok gözü kendi üzerine çevirmiş, diğer gelin adaylarına gelinlik seçimleri konusunda yardımcı olabilecek bir görünüm sağlamıştır. Gelinliğin her detayında görülen sadelik ve zarafet, yerinde süs ve işlemeler incelendiği takdirde görülecek olan zarif ve asil seçim, birçok modacı tarafından da beğenilmiştir. Bu gelinliğe yakından bir göz atmak ise gelin adaylarının doğru seçimi yapmasında örnek oluşturacağı için mantıklı olacaktır:

Yarım balık, kuyruk detaylı model:

Neslişah Alkoçlar Gelinlik Modeli

Gelinliğe hâkim olan sadeliği, ufak detaylarla demodelikten uzaklaştıran Neslişah Alkoçlar, yarım balık model denilen ve kalça itibariyle genişleyen yapıdaki bir etekle M yaka straplez bir üst kısmı birleştirmiştir. Özellikle kuyruk detayıyla daha da dikkat çekici bir hal alan gelinlik, duvak yerine uzun kuyruk tercih ederken, bu seçimiyle asil bir görünüm elde etmeyi başarmıştır.

Neslişah Alkoçlar Gelinlik Modeli

Üst kısımda tercih ettiği güpür ve dantel işlemeleriyle de aşırı sade bir görünümden kaçınan Alkoçlar, Gelinlik üzerine kullandığı ve kafasının orta arkasından başlamış, tül ve dantel işlemeli sade duvağıyla da yine gösterişten uzak ve zarif bir görünüm elde etmeyi başarmıştır.

Aksesuar seçimi:

Neslişah Alkoçlar Gelinlik Modeli

Şık, elmaslı fakat abartılı olmayan bir kolyeyle, tek taş küpeleri aksesuar olarak seçen Neslişah Alkoçlar, bu seçiminde de asil bir çizgiyi yakalıyor. Gelin çiçeği olaraksa, tülle süslenmiş, pembe renkli çiçekleri kombinleyen gelin adayı, tüm seçimi göz önüne alındığında demode olmaktan çok uzak, zarif bir görüntü yakalamış durumda.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git