Mom Jean Nedir, Nasıl Giyilir?

Mom Jean Nedir, Nasıl Giyilir?
14 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 248 kez okundu.

Mom Jean Alırken ve Giyerken Dikkat Edilecekler

Geçtiğimiz yılın trendleri arasında olduğu kadar bu yılın modasının da vazgeçilmezlerinden biri mom jeanler. Mom jean kombinleri ve mom jean nasıl giyilir hakkında her şey yazımızda.

Mom jean alırken kalça ve belinize tam oturmasına, vücudunuza uygun olmasına özen gösterin. En sık yapılan hatalardan biri büyük beden bol pantolonlar giymek. Çünkü bu sizi olduğunuzdan çok daha kilolu gösterecektir. Daha neler, hiç bir şey bizi kilolu gösteremez 🙂

Mom jean bilekten bele kadar oldukça fazla vücudu örttüğü için paçaları sıvamak ya da üst kısım için seçtiğimiz bluza özen göstermek gerekir. Yoksa tulum giymiş gibi görünürüz.

Beli kapatmayan şeyler giymeniz ayrıca hoş olacaktır. Mom jean arka cepleri kalçalarınıza -olmasa bile- varmış gibi gösteren hoş bir şekil verebilir.

Mom jean paçalarını katlamak dediğimiz gibi salaş görünmemek için iyi bir yöntem olabilir. Ayrıca boyunuzu daha ortaya çıkaracaktır.

Kot pantolon giymek gündelik ve sıradan bir görünüme yol açabilir. Mom jean kombininizi ilginç aksesuarlarla şık hale getirmekten çekinmeyin. Topuklu ayakkabı, çanta ve üstüne seçeceğiniz elbise oldukça önemli.

Mom jean kombinlerine galerimizden göz atabilirsiniz.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git