Moda Olan Blazer Erkek Ceket Modelleri

2016 Blazer Erkek Ceket Modelleri

Erkeklerin en çok tercih ettiği dış giyim kıyafetler arasında elbette ki Blazer Erkek Ceket modelleri önemli bir yere sahip.

Elbette ki bu durumda pek çok farklı tarza sahip bay bulunurken, tarzınıza uygun modellerin bulunması da oldukça kolaydır. Sizlere, şık ve modern ceket modelleri arasından bazılarına yer verecek olursak, blazer tasarımlı ceketler oldukça fazla tercih edilenler arasında.

Blazer ceket modelleri

2016 Blazer Erkek Ceket Modelleri

Bahsedilen blazer ceket modelleri, spor kesim, slim fit modeller arasında yer almaktadır. Spor kesim olarak adlandırılan bu ürünlerde, farklı renk tonları ve aksesuarlar kullanılarak da şıklık kazanabilmek mümkündür. Elbette ki en kolay kombinelerinizi oluşturabileceğiniz kıyafetlerden bazıları da bunlar kapsamında bulunuyor.

Çentikli yaka ceket modelleri

2016 Çentikli yaka ceket modelleri

Yaka detayı olarak çentikli yaka blazer ceket, sizlerin seçimlerinden olabilir. Yine bu model de, iki düğmeli ön kapatma özelliği bulunurken, üç düğmeli modeller de bulabilmek mümkündür. Düğmeli manşetleri ile gayet şık bir model olan çentikli yaka tasarımlı bu ürün, göğüs cebi detayı ile şıklık kazandırılmıştır. Lacivert, siyah, gri gibi tonlarda seçimler yapabilmeniz mümkün olurken, elbette ki İtalyan kesim pek çok model sizlerin ihtiyaçlarınıza karşılık verebilecektir.

Kumaş özelliği olarak, pamuklu, polyester genel olarak kullanılanlar arasında. Elbette ki içi astarlı olan ürünlerde elastan astar kullanılarak, rahat bir giyim sunulacaktır. Astarlı ve astarsız ceketler olarak seçimler yapabilirsiniz.

Çizgili ceket modelleri

2016 Çizgili blazer ceketler

Model ve desen seçeneği olarak onlarca ve yüzlerce ürün bulabilmek gayet kolay. Kıyafet sektöründe ki gelişimler ile birlikte, 2016 ilkbahar- yaz sezonu olarak, çizgili ceket modelleri de sizlerin beğenisine sunulacaktır. Elbette ki bu durumda renk çeşitleri de ön plana çıkanlar arasında. Mesela, koyu mavi üzerinde hafif tonda kırmızıçizgiler ya da turuncu bir ceket üzerinde yer alan kalın beyaz çizgiler sizlere farklı tarzları yansıtabilecektir.

Deri ceket modelleri

2016 blazer deri ceket modelleri

Gayet tabi  blazer ceket modelleri arasında, deri ceketler de seçimlerden olabilir. Sağ ve sol olmak üzere, iki cep detayı, ön kapama olarak deriye uygun iki ya da üç düğme kapama, göğüs cebi de bu modeller de göze çarpan detaylar arasında.

Blazer Erkek Ceket Ceket Çeşitleri  ve Resimleri