Miu Miu Çanta ve Ayakkabı Modelleri

Miu Miu Çanta ve Ayakkabı Modelleri
13 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 673 kez okundu.

Renkli ve özellikle pembeyi seven marka Miu Miu, ayakkabı ve çanta konusunda oldukça iddialı tasarımlar ile moda sektöründe yerini almaktadır. Daha spor tarzda tasarımlar yapan ve bu konuda kendini sürekli geliştirerek her sezon daha iddialı tasarımlarla açılışı yapan marka Miu Miu çanta ve ayakkabı modelleri oldukça sevilmektedir. Hatta ayakkabı modelleri için rahatlığın görünüşten daha önce geldiği gibi yorumlar da kullanıcıları tarafından samimi bir şekilde yapılmaktadır. Miu Miu esasen Prada markasına bağlı bir moda evi olarak kurulmuş ve 1993 yılında açılmıştır. Kuruluş mağazası İtalya’da bulunmaktadır.

Miu Miu çanta modelleri nelerdir?

Yeni Miu Miu Bayan Çanta

Standart bir model benimsemekten kaçınan marka daha çok renkleri kullanarak genç kesime hitap etmektedir. Bunun dışında siyah düz elbiseler için elde tutmak adına tasarlanan portföy çantaların farklı renkleri de göze çarpmaktadır. Hemen hemen herkesin bir şekilde kombinine uyduracağı bir parça olan Miu Miu çanta modelleri, kısa kulplu olması ile dikkat çekmektedir. Çok nadir olarak uzun kulp detayını eklediği çanta modelleri, diğerlerine göre daha büyük ölçüler ile tasarlanmıştır.

Miu Miu çanta modellerinin ortalama fiyat aralığı nedir?

1993 yılında kurulmasının Miu Miu’yu çok eski bir marka yapmamasından kaynaklı olarak replika çanta modelleri tezgahlarda kolay kolay bulunmuyor. Bu nedenle Miu Miu çanta modelleri tercih edilecekse muhakkak mağazalarına gidilmesinde fayda vardır. Zira, Miu Miu; yapılan indirimlerden etkilenen bir mağazadır ve diğer lüks mağazalara oranla biraz daha uygun fiyatlıdır. İnternet sitelerinden toparlanarak elde edilen ortalama fiyat aralığı; 1000 TL ile 3000 TL arasında değişmektedir.

Miu Miu ayakkabı modelleri nelerdir?

Miu Miu Ayakkabı Modelleri

Sneaker tarzı ayakkabı anlayışı olan Miu Miu için, çanta kategorisinden sonra kesinlikle ayakkabı kategorisi gelmektedir. Taşlı, altın sarısı detaylı ve farklı pek çok ayakkabı tasarımı modeli olan Miu Miu’nun sivri buruna yakın bir tasarım fikri de bulunmaktadır. Genel olarak bakıldığında pek çok ayakkabı modeline uygulamış olduğu sivri burun detayı, ayak sağlığı tehlikeye atmadan hazırlanan özel tasarımlardır.

Miu Miu ayakkabı modellerinin ortalama fiyat aralığı nedir?

Spor ve sneaker ayakkabı model anlayışı olan fakat topuklu ayakkabı tasarımlarını da elden bırakmayan marka Miu Miu, replika anlamında çantaları gibi erişilmez değildir. Günümüzde oldukça revaçta kullanılan bir marka olan Miu Miu’ya ait ayakkabıların replika modelleri pek çok yerde bulunmaktadır. Fakat replika olarak üretilen hiçbir ürün doğru şekilde üretilmez ve insan sağlığına ekstra fazla şekilde zarar verir. Bu nedenle orijinal ürünler kullanmak her zaman daha doğrudur. İnternet sitelerinde yapılan Miu Miu ayakkabı modelleri satışına göre ortalama olarak belirlenen fiyat aralığı 500 TL ile 3000 TL arasındadır.

Oldukça kolay kombinleme imkanı bulunan çanta ve ayakkabı modelleri ile ilgili daha fazla model bilgisi resmi internet sitesinden kolaylıkla bulunabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git