Minyon Tipli Bayanlar İçin 2017 Moda İpuçları

Minyon Tipli Bayanlar İçin 2017 Moda İpuçları
9 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 530 kez okundu.

Eğer sizde minyon diye adlandırılan gençken çocuksu bir yapıya sahip olup yıllar geçtikçe yaşıtlarından daha genç gözüken, yaşı sorulduğunda pembe yalan diye adlandırdığımız daha yirmili basamakları tırmanıyorum cevabını destekleyen bir fiziğe sahipseniz moda konusunda küçük tüyolara ihtiyaç duyabilirsiniz. Minyon tipli bayanların olduğundan uzun gözükmesi, ya da şık zarif gözükmesi, çocuksu masum tatlılıklarına çekicilik katmaları çok zor bir şey değil.

Minyon Tipli Bayanlar İçin 2017 Moda İpuçları

Bazı alışkanlıklarınızdan vazgeçerek ve yeni bir imaj sahibi olarak güzelliğinizi taçlandırabilirsiniz. Öncelikle renk ve desen tercihlerinizi gözden geçirmelisiniz. Ayrıca kadınlığın simgesi olan çanta ve topuklu ayakkabı seçiminde de değişikliğe ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Güzelliğinizi keşfetmelerini sağlamak sizlerin elinde küçük dokunuşlarla dikkat çekici farklılıklar oluşturabilirsiniz.

Değişime Nerden Başlamalıyım?

Öncelikle renk seçiminizi gözden geçirin. Eğer büyük beden bir minyon tipli bayansanız koyu tonları tercih etmeniz en doğru karardır. Siyah, kahve, koyu mavi, gece mavisi sizin gerçek dostlarınızdır. Hem olduğunuzdan uzun gösterir hem de yapı olarak daha ince gözükmenize yardımcı olur. Aynada kendinize bakarken iki beden zayıflamışım demekten kendinizi alamayacaksınız.

Kadının ziynet eşyası saçlarıdır. Minyon tipli bir bayansanız çok kabarık ya da çok uzun saçlara sahip olmamanız sizin için daha iyidir. Omuzlarını örten çok kabarık olmayan saçlar sizi oldukça zarif gösterecektir. Ayakkabılar bir bayan için seçilmesi zor ve gardıropları dolduran önemli bir detaydır. Sizler ayaklarınızı olduğundan kısa gösterecek bilekten bağlamalı topuklulardan uzak durmalısınız. Ayakkabı tercihinizi açık renk ince topuk, ince kayışlı topuklu ya da açık renklerde stiletto.

Uzun elbise giymekten korkmanıza gerek yok eğer dekolte sorununuz yoksa boynunuzu gösteren bir elbise ile olduğunuzdan daha zarif gözükebilirsiniz. Dekolte sorunuz varsa saçlarınızı önünüze almak yerine omzunuza atarak gayet şık gözükebilirsiniz.  Elbisenizi bir aksesuarla tamamlamak istiyorsanız kısa kolye ve gerdanlıklardan uzak durmalısınız. İnce uçlu uzun kolyeler tercihiniz olmalıdır.

Kesinlikle elbiselerinizde büyük desenlerden kaçınmalısınız. Elbise ve çantalarınızda yatay çizgiler yerine sizi daha uzun gösterecek dikey çizgiler tercih etmelisiniz. Geniş yaka elbise tercihleriniz arasında olmamalı. Üstünüzde detay olarak geniş cep, büyük çanta olmadığından emin olmalısınız. Çantalarınız orta boyutta ve küçük desenler üzerinde bulundurmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git