Midi Etek Modası ve Modelleri ile Resimleri

Midi Etek Modası ve Modelleri ile Resimleri
28 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 829 kez okundu.

 

Yaz sezonu yaklaşırken, bayanların etek modelleri arasından seçimler yapması gerekiyor öyle değil mi? Sezona uygun olan midi etek modelleri, yaz renkleri kullanılarak en canlı tasarımlar ile dizayn edilmiştir.

2016 Midi Etek Modelleri

Sizlerde hem modern midi etek modelleri, hem klasik midi etek modelleri hem de spor midi etek modelleri arasından seçimler yaparak, yaza güzel bir giriş yapabilirsiniz.

Renkli midi etek modelleri

2016 Renkli midi etek modelleri

Midi kesim detayı ile şekillendirilmiş olan, aslında uzun etekler olarak da tanımlanabilen bu tasarımlarda, yaz renkleri kullanılan pek çok model bulabilmek mümkündür. Kesim detayı olarak, fırfırlı, pileli ve dantelli tasarımlar ilgi çekiyor diyebiliriz.

Bu modellerden bahsetmek gerekirse, bilgiler şöyledir.

Fırfırlı midi etek modelleri

2016 Fırfırlı midi etek modelleri

Etek detayları fırfır detaylar ile süslenirken, yüksek bel olarak tercih edilebilir. Yine etek kumaşına uygun bir kemer ile şıklık kazanmak mümkün olacaktır. Asimetrik ve simetrik kesim detayları ile de bu modellere ulaşabilmek gayet tabi mümkündür.

Dantelli midi etek modelleri

2016 Dantelli midi etekler

Yine midi etek modelleri kapsamında dantel kumaşlara bir hayli fazla önem veriliyor. Diz kapaklarına kadar gelen dantel kumaşlar, daha sonra transparan kumaş ile devam ederek biraz daha uzatılıyor. Transparan kumaş üzeri dantel işlemeler bir hayli şıklık kazandırırken, bayanların tercihleri arasında yerini alıyor.

Pile detaylı midi etek modelleri

2016 Pile detaylı midi etekler

Fırfırlı etekler ve dantelli modellerin yanı sıra,  midi etek modeli, pile detaylar ile hayat buluyor. Kahve tonlarından siyahın en güzel tonlarına kadar ürünler bulabilmeniz de mümkün olurken, yaz renklerine uygun açık ve pastel tonlarda tercih edilebiliyor.

Önü asimetrik ve arkası simetrik kesim detayları ile şekillendirilirken, arkasında bulunan gizli fermuarları ile de rahat kullanımları beraberinde getiriyor.

Balo tipi midi etek modelleri

2016 Balo tipi midi etek modelleri

Midi kesim uzunluğu ile farklı bir modelden bahsetmek gerekirse, tül kumaşlar ile kabartılmış olan balo tipi uzun etekler, bazı gün ve geceler için tercih edilecek ürünler arasında yer almaktadır. Bu modellerde de yine danteller ve taşlar kendini gösterebilir.

En modern ve şık ürünlere, moda evleri ya da hazır giyim öncüsü olan firmalar sayesinde ulaşabilirsiniz. Eğer ki daha fazla detaya ulaşmak istiyorsanız, görsel öğelerden bilgiler alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git