Michael Kors Bayan Çanta ve Ayakkabı Modelleri

Michael Kors Bayan Çanta ve Ayakkabı Modelleri
7 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 662 kez okundu.

Ülkemizde ve dünyada en tanınan markalardan biri olan Michael Kors, özellikle yüksek fiyatları nedeni ile replika çantalarının en çok kullanıldığı markadır. Çoğu replika modelinin orijinalinin bulunmaması ve sadece Michael Kors markasının baskısının bulunması sebebi ile bile alımı yapılan çantalar ülkemizde 20 TL ile 100 TL arasında imitasyon olarak bulunabilmektedir. Fakat imitasyon çantaların çoğu farklı işlemlerden geçerek ve basit malzemeler kullanılarak yapıldığından hem sağlığa zarar hem de dayanıksız bir kullanım şansı vermektedir. Bu nedenle Michael Kors bayan çanta ve ayakkabı modelleri, belirli mağazalarda satılabildiği gibi; pek çok resmi internet sitesinde de satışı yapılabilmektedir.

Michael Kors bayan çanta modelleri nelerdir?

Michael Kors  Çanta Kombinleri

Genellikle tek tip kulp tasarımı ile çantalarını modelleyen Michael Kors, kısa kulplu ve klasik çanta modelleri tasarlamaktadır. Özellikle siyah renkte pek çok modeli bulunan markanın, uzun kulplu çok az tasarımı vardır. Tüm çantalarında “MICHAEL KORS” baskısının yer alması haricinde, el bir kulp uzantısı olarak daire içerisinde “MK” amblemi de bulunmaktadır. Michael Kors bayan çanta modelleri, tek fermuarlı veya çift fermuarlı olarak görülür. Bunun dışında çantanın yan kısımlarında, çantayı genişletmek amacı ile eklenmiş fermuar detayları görülür. Daha küçük çantaları için zincir detaylarının eklendiği söylenebilir. Her çantasında olmamakla beraber bazı çanta modellerinde uzun askı kullanımını sağlayan kancalar bulunur. Bu çantaları hem elde hem de omuzda taşımak böylece mümkün hale gelir. Son olarak bir diğer çanta modeli, tüm deseninin “MK” ablemi ile dolu olan modeldir. Bu model Michael Kors hayranları için oldukça kullanışlıdır.

Michael Kors bayan çanta modellerinin ortalama fiyat aralığı nedir?

Marka anlamında lüks tasarımları bulunan Michael Kors bayan çanta modelleri için belirlenen ortalama fiyat aralığı 1000 TL ile 4000 TL arasında değişmektedir. Pek çok internet sitesinde orijinal ürünlere indirimli fiyatları ile sahip olmak mümkündür.

Michael Kors bayan ayakkabı modelleri nelerdir?

Michael Kors Bayan Ayakkabı

Ayakkabı sektörü içinde önemli bir yer etmiş olan Michael Kors’un ayakkabı modelleri genellikle klasik olabildiği gibi, çok şık spor ayakkabı tasarımları da bulunmaktadır. Bunun dışında babet, sneaker, espadril, sandalet gibi gündelik Michael Kors ayakkabı modelleri de tasarlanmıştır. Topuklu ayakkabı adına önemli iddialarda bulunana Michael Kors; en çok bu alanda tercih edilmiş ve kullanılmıştır. Ayakkabılarda bulunan rahatlık ile tercih edilebilirlik artırılmıştır.

Michael Kors bayan ayakkabı modellerinin ortalama fiyat aralığı nedir?

Bayan ayakkabı ve çanta pazarında önemli bir yer edinen, pek çok ülkeye de gönderim yapan marka Michael Kors, bu anlamda ortalama fiyat olarak 1000 TL ile 5000 TL aralığını belirlemiştir.

Michael Kors bayan ayakkabı ve çanta modelleri için orijinal satışları yapılan pek çok site bulunmaktadır ve ürünün orijinalliğinden emin olduktan sonra alımının yapılması önemlidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git